Fly4free.pl

Tanie bilety do USA! Bezpośrednie loty do Nowego Jorku i Los Angeles z Berlina od 1296 PLN

od 1296 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: f11photo / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Macie ochotę odwiedzić Amerykę? Nie lubicie podróżować z przesiadkami i wolicie bezpośrednie połączenia? Świetnie się składa! Przygotowałam dla was zestawienie tanich lotów do Nowego Jorku i Los Angeles!

Do Stanów Zjednoczonych udacie się między wrześniem a listopadem. Dostępnych jest wiele terminów zarówno do Nowego Jorku, jak i do Kalifornii, na przykład 20 – 28 września lub 19 października – 8 listopada. Najtańsze bilety dostępne są już od 1296 PLN! Bezpośrednią podróż rozpoczniecie na lotnisku w Berlinie na pokładzie samolotów linii lotniczej Norse Atlantic Airways.

Termin podróży: wrzesień – listopad
Wyloty z: Berlina
Linie lotnicze: Norse Atlantic Airways
Bagaż: podręczny

Hotel od 737 PLN/noc/2 osoby

W Nowym Jorku proponuję wam noclegi w hotelu Pod 39, który zlokalizowany jest w dzielnicy Manhattan. Do waszej dyspozycji będzie klimatycznie urządzony pokój z prywatną łazienką.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Los Angeles wybrałam dla was zakwaterowanie w 4* hotelu Freehand, który mieści się w samym centrum miasta. Na miejscu skorzystacie z basenu i siłowni.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód od 2238 PLN/pobyt

Chcecie zobaczyć więcej? W takim razie wynajmijcie samochód już na lotnisku w Los Angeles!

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »