Fly4free.pl

To lubimy! Tanie all inclusive w Turcji: 7 dni w 4* hotelu od 994 PLN. Wylot z 3 miast

Oferta wyprzedana
Foto: TUI
od
994 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
11.12.2021 - 18.12.2021
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Prosto w stronę słońca! Skorzystajcie z atrakcyjnej okazji i wybierzcie się do Turcji za mniej niż tysiaka! Tym razem zatrzymacie się w 4* hotelu w centrum Alanyi, zaledwie 100 m od piaszczystej plaży. Do tego formuła all inclusive pozwalająca cieszyć się urlopem w pełni. Chętni?

Na wycieczkę do Turcji udacie się już pod koniec jesieni, w terminie 11 – 18 grudnia. W Alanyi zakwaterowani będziecie w świetnym 4* hotelu Kleopatra Atlas, który położony jest 100 m od piaszczystej plaży. Do dyspozycji gości oddano basen, siłownię, centrum spa & wellness, bar oraz tematyczne restauracje.

Termin podróży: 11 – 18 grudnia
Wylot z: Warszawy, Poznania i Katowic
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto:
Foto: TUI
Foto: TUI
Foto: TUI

Co zobaczyć podczas wycieczki?

Turcja to zawsze dobry pomysł, niezależnie od pory roku. Tym razem wybierzecie się w świetnej cenie do 4* hotelu, który położony jest w centrum popularnej Alanyi.

Chcielibyście coś zobaczyć? Miasto, w którym się zatrzymacie, może pochwalić się bogatym, zabytkowym zapleczem. Podczas spaceru uliczkami zwróćcie uwagę na Czerwoną Wieżę, seldżucki zamek oraz lokalny bazar, na którym zrobicie pamiątkowe zakupy.

Szukacie pięknych plaż? Koniecznie wybierzcie się na Plażę Kleopatry. To właśnie na niej według legend spotykała się słynna, egipska królowa wraz z Markiem Antoniuszem.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »