Fly4free.pl

Tani urlop na Malcie za 257 PLN. Loty z Warszawy i pobyt w 3* hotelu

257 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Parilov / Shutterstock
Zaczerpnijcie nieco południowego słońca w trakcie wycieczki na przepiękną Maltę. To niewielka wyspa, która posiada ogromną ilość atrakcji. Pyszna kuchnia, klimatyczne miasteczka, zabytkowa Valletta, wspaniałe plaże oraz wysokie klify. Do tego możecie liczyć nawet na 15 stopni Celsjusza w drugiej połowie stycznia.

Na Maltę udacie się w terminie 18–22 stycznia. Czekają was loty z warszawskiego lotniska w Modlinie, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair z wliczonym bagażem podręcznym.

Na miejscu proponuję wam noclegi w miejscowości Saint Paul’s Bay w 3* hotelu Topaz. Obiekt jest klimatyzowany i posiada basen zewnętrzny oraz wewnętrzny. Będziecie też mogli skorzystać z Wi-Fi oraz restauracji.

Termin podróży18–22 stycznia
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie3* hotel z basenem

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie w 3* hotelu zapłacicie 257 PLN za osobę, przy dwóch podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 275 PLN/pobyt/2 osoby

Na Malcie polecam wam pobyt w 3* hotelu Topaz. To klimatyzowany obiekt, w którym znajdziecie baseny i restaurację. Pokoje wyposażono w prywatne łazienki i komfortowe łóżka.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 12 PLN/pobyt/2 osoby

Wow, widzieliście te cenę? Za wynajem Fiata Pandy lub podobnego modelu zapłacicie tylko… 12 PLN!

Jak zaplanować urlop?

Na Malcie nawet w styczniu możecie liczyć na dobrą pogodę. Kilkanaście stopni Celsjusza i słońce to idealne warunki do zwiedzania. Poza tym na wyspie czekają na was zapierające dech w piersiach widoki, wysokie klify i klimatyczne miasteczka.

Zwiedzanie Malty rozpocznijcie od Valletty, gdzie natkniecie się m.in. na wielką kopułą kościoła Karmelitów, konkatedrę świętego Jana, Wyższe Ogrody Barrakka oraz pałac Casa Rocca Piccola.

Poza tym na północnym wybrzeżu leżą głównie miasta kurortowe (Sliema, St. Julian’s, Bugibba), w których będziecie mogli zobaczyć piękne plaże, ale i zaznać nocnego życia. Warto wybrać się też na południe, gdzie znajdziecie słynne klify Dingli.

Polecam również wycieczkę na wyspę Gozo. Dostaniecie się tam promem Gozo Channel Line odpływającego z portu w Cirkewwa. Koszt biletu w dwie strony to 10 EUR, czyli około 45 PLN (stan kursu na 13.01.2022 r.).

Foto: ZGPhotography-Shutterstock
Malta Valletta widok
Foto: Yuriy Biryukov / Shutterstock.com
Foto: Yuliya-Halianiuk-Shutterstock
Przydatne informacje
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »