Fly4free.pl

Szybki city break w Szkocji za 161 PLN. Loty do Edynburga z Warszawy + nocleg w centrum miasta

161 PLN
Oferta wyprzedana
zamek w edynburgu
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: alredosaz / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Lubicie krótkie, miejskie wypady? Na waszej liście powinien znaleźć się Edynburg – jedno z najbardziej malowniczych europejskich miast. Wspaniała, zabytkowa architektura przeplata się tam z gwarnymi pubami, ciekawymi muzeami oraz wspaniałymi miejscami do długich spacerów.

W podróż do Szkocji udacie się już wkrótce w terminie 27-28 marca (niedziela – poniedziałek). Dużym atutem jest rozkład lotów – podróż rozpocznie się wczesnym rankiem, a powrót zaplanowany jest na późny wieczór. Zatem będziecie mieli dwa dni na zwiedzanie Edynburga. Czeka was bezpośredni lot z Warszawy (Modlin), realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair.

Wybrałam dla was noclegi w centrum miasta. Edinburgh Central Queen Street charakteryzuje się świetną lokalizacją, która jest kluczowa przy tak krótkim wyjeździe,

Termin podróży: marzec
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty w dwie strony i zakwaterowanie zapłacicie 161 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 135 PLN/2 osoby

Edinburgh Central Queen Street mieści się w centralnej części miasta. Ogrody Princes Street znajduje się zaledwie 430 m od obiektu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »