Fly4free.pl

Szalona Środa w PLL LOT: ciekawe kierunki na city breaki z Polski od 163 PLN

od 163 PLN
Oferta wyprzedana
tel awiw nocą
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: SJ Travel Photo and Video : Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Macie ochotę na wycieczkę w nietypowym kierunku? W takim razie skorzystajcie z promocji u naszego rodzimego przewoźnika i wybierzcie się do Czech, Estonii, Kosowa, Egiptu, Izraela lub na Litwę i Łotwę.

Poniżej wybrałem dla was najciekawsze kierunki w ramach aktualnej wyprzedaży. Wszystkie propozycje to bezpośrednie podróże na pokładzie samolotów PLL LOT z Warszawy z wliczonym bagażem podręcznym.

Wszystkie dostępne kierunki: Ostrawa, Wilno, Tallin, Ryga, Prisztina, Tel Awiw i Kair.

Wyloty z: Warszawy
Termin podróży: maj-lipiec
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny

Hotel od 742 PLN/noc/2 osoby

W Wilnie zatrzymajcie się w 3* hotelu Corner. To bardzo dobrze oceniany obiekt, który jest zlokalizowany w pobliżu centrum miasta. Na miejscu znajdziecie pokój z prywatną łazienką i dostępem do Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Tel Awiwie wybrałem dla was zakwaterowanie w 4* hotelu By14. Dotychczasowi goście bardzo pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu. W obiekcie znajdziecie siłownię, restaurację oraz pokoje z balkonem i prywatną łazienką.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »