Fly4free.pl

Szalona Środa w PLL LOT z 2 miast: krajówki od 111 PLN, Europa od 355 PLN, dalekie podróże od 1847 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
111 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: xbrchx / yayimages.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Poniżej znajdziesz zebrane przeze mnie najciekawsze propozycje biletów w atrakcyjnych cenach dostępnych w ramach aktualnej odsłony Szalonej Środy. Tym razem możesz wybrać się na city break w Polsce, wakacje nad Adriatyk lub zaplanować daleką wyprawę na inny kontynent!

Bilety w podanych poniżej cenach dostępne będą tylko dziś (2 sierpnia 2023 r.), a najtańsze możesz zarezerwować już za 111 PLN. Wszystkie propozycje to bezpośrednie loty PLL LOT, które odbywają się z Warszawy lub Zielonej Góry, Krakowa oraz Gdańska (w przypadku krajówek).

Dostępnych jest wiele atrakcyjnych terminów, w tym również wakacje! Bez dodatkowych opłat polecisz z samym bagażem podręcznym, jego spakowanie nie będzie jednak stanowiło problemu po lekturze naszego poradnika.

Termin podróży: sierpień 2023 – marzec 2024
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny

Hotel od 204 PLN/pokój

Wybierasz się do Zadaru? Zatrzymaj się w bardzo dobrze ocenianym pensjonacie Villa Lukas. Dla gości przygotowano odkryty basen oraz śniadania wliczone w cenę pobytu.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

A może wycieczka do Krakowa? W dawnej stolicy rekomenduję postawić na noclegi w centralnie zlokalizowanym aparthotelu Leone.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Indie to miejsce, w którym warto zainwestować w nieco więcej komfortu. Wybierz tam świetny 5* hotel znanej sieci Crowne Plaza.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Są też oferty w innych klasach. 7999zł w klasie biznes do Chicago to obecnie dobra cena.Indie za 3799zł w klasie premium też super, w innych liniach  tej cenie dostanie się zwykłą ekonomiczną.
Krzysiek Krzysiek, 2 sierpnia 2023, 11:12 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »