Fly4free.pl

Szalona Środa w PLL LOT: loty krajowe od 116 PLN, Europa od 312 PLN, Azja od 794 PLN oraz USA od 1990 PLN

od 116 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Atanas Bezov / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
PLL LOT w ramach cotygodniowej promocji przedłużył o 24h swoją wielką wyprzedaż! Nie zwlekajcie i już dziś zarezerwujcie bilety w obniżonych cenach m.in. do: Gruzji, Holandii, Francji, Niemiec, Azerbejdżanu, Kazachstanu, Indii i USA.

W podróż udacie się na pokładzie samolotów PLL LOT. Czekają was bezpośrednie loty z Warszawy lub z portów regionalnych z przesiadką w stolicy. Dostępnych jest dużo terminów od października do marca. Możecie wybrać się na wycieczkę po Polsce, city break w Europie lub wyjazd do Azji bądź USA. W cenę biletów wliczony jest bagaż podręczny.

Termin podróży: październik – marzec
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny

Hotel od 209 PLN

W Nicei polecam wam noclegi w 3* hotelu L’alcôve. Obiekt mieści się w pobliżu najważniejszych atrakcji miasta.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Nowym Jorku proponuję wam pobyt w 4* hotelu Pestana Park Avenue. Z obiektu rozpościerają się zapierające dech w piersiach widoki na Manhattan.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje 142 PLN/osoba

Będąc w Nowym Jorku, musicie zobaczyć Statuę Wolności. Rejs z przewodnikiem i podziwianie zabytków Wielkiego Jabłka będzie idealnym rozwiązaniem.

Zarezerwujcie atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Kolejny raz kolejny tuman publikuje kolejny zjedzony artykuł zakończony bóg-jeden-wie-czym, bo ani to motto, ani to wiersz, ani to zdanie. Raczej zdanie wyrwane z doopy. :-) Cytuję: "Będąc w Nowym Jorku, musicie zobaczyć Statuę Wolności. Wielkiego Jabłka będzie idealnym rozwiązaniem."
Tomasz Piekarski, 7 września 2022, 14:46 | odpowiedz
 Proszę nie obrażać redaktora, tylko wyłączyć AdBlocka, wtedy pojawi się całe zdanie: Rejs z przewodnikiem i podziwianie zabytków Wielkiego Jabłka będzie idealnym rozwiązaniem.
Tomasz Piekarski Kolejny raz kolejny tuman publikuje kolejny zjedzony artykuł zakończony bóg-jeden-wie-czym, bo ani to motto, ani to wiersz, ani to zdanie. Raczej zdanie wyrwane z doopy. :-) Cytuję: "Będąc w Nowym Jorku, musicie zobaczyć Statuę Wolności. Wielkiego Jabłka będzie idealnym rozwiązaniem."
Kamil Walinowicz, 7 września 2022, 15:00 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »