Fly4free.pl

Włoski sylwester: 3-dniowa wycieczka do Bergamo za 568 PLN. Loty z Krakowa + 3* hotel

568 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Gambarini Gianandrea / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Nowy Rok za pasem! Jeżeli nie chcecie spędzić nocy sylwestrowej w kraju, nie zostało już dużo czasu na decyzję. Na szczęście mam dla was propozycję wycieczki do Włoch, gdzie będziecie mieli szansę poczuć szampański klimat noworocznej zabawy.

W podróż do Italii udacie się w terminie 31 grudnia – 3 stycznia. Czeka was bezpośredni lot z krakowskiego lotniska, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair.

Wybrałem dla was zakwaterowanie w 3* hotelu B&B Hotel Bergamo. Dogodna lokalizacja oznacza, że nie będziecie tracić czasu na dojazdy. Natomiast wysoki standard i świetne opinie to gwarancja udanego wypoczynku!

Termin podróży: 31 grudnia – 3 stycznia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty w dwie strony oraz 3-dniowe zakwaterowanie zapłacicie 568 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach

Podróż 137 PLN/2 osoby

Kraków – Bergamo – Kraków >>

Hotel 999 PLN/2 osoby/pobyt

Pokoje w 3* B&B Hotel Bergamo wyposażono w prywatną łazienkę z bezpłatnym zestawem kosmetyków, klimatyzację, telewizor LCD oraz dostęp do WiFi – słowem, wszystko czego potrzeba do krótkiego pobytu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód od 266 PLN/pobyt

Chcecie zwiedzić więcej niż samo Bergamo – na przykład wybrać się nad Jezioro Como? Przyda się do tego wypożyczony samochód, o który warto zadbać tuż po wylądowaniu we Włoszech.

Co warto zobaczyć w Bergamo?

Bergamo to jedno z najbardziej urokliwych miasteczek północnych Włoch. Stare miasto malowniczo położone na wzgórzach, okalające je wysokie góry oraz piękna, zabytkowa architektura – to wszystko sprawia, że nadaje się ono świetnie na krótką wycieczkę!

Pod koniec grudnia wciąż trwał będzie jarmark świąteczny, na którym znajdziecie m.in. 32-metrowy diabelski młyn! W sylwestrową noc zabawa pod chmurką przewidziana jest na Piazza Giacomo Matteotti, natomiast wspaniałe widoki na fajerwerki będziecie mieli z zabytkowego Citta Alta.

Co jeszcze warto zobaczyć w czasie wycieczki? Wypożyczcie samochód i ruszajcie w góry – w stronę jednego z alpejskich jezior! Rekomenduję wam podróż w okolice Jeziora Como, gdzie poza pięknymi widokami znajdziecie mnóstwo szlaków i ścieżek spacerowych dostosowanych do każdego poziomu trudności.

Foto: michelangeloop / Shutterstock
Foto: Romas_Photo / Shutterstock
Foto: Apple Kullathida / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Dobra wiadomość: osoby, które przyjęły pełny cykl szczepień oraz ozdrowieńcy mogą wjechać do Włoch bez ograniczeń. Pozostali zobowiązani są wykonać przed podróżą test.
  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, w ciągu 48 godzin od powrotu do Polski będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
  • Sprawdźcie dokąd zaszczepieni i ozdrowieńcy mogą podróżować bez obostrzeń? Mamy listę krajów!
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »