Fly4free.pl

Tydzień na Sycylii za 988 PLN. Loty z Katowic + 3* hotel ze śniadaniami w Taorminie

988 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Federico Di Dio photography / Unsplash
Słoneczna Sycylia to niezwykłe miejsce. Odosobniona i zamknięta przed kontynentalną Italią żyje własnym życiem, o czym świadczy jej burzliwa historia. Chcielibyście zgłębić jej tajemnice na własną rękę? Zatem skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji wycieczki na największa śródziemnomorską wyspę.

W podróż do Włoch udacie się w terminie 30 maja – 6 czerwca. Czeka was bezpośredni lot z Katowic do Katanii, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Wizz Air. Bilety w najniższej cenie zakupią posiadacze Wizz Discount Club, pozostałe osoby zapłacą nieco więcej.

Wybrałem dla was noclegi w pobliskiej Taorminie, pięknej miejscowości wypoczynkowej. Zatrzymajcie się tam w bardzo dobrze ocenianym, usytuowanym na wzgórzu 3* hotelu Panorama di Sicilia. Jak sama nazwa wskazuje, do waszej dyspozycji będą wspaniałe widoki, a także śniadania wliczone w cenę zakwaterowania.

Do Taorminy łatwo dostaniecie się pociągami Trenitalia, a za połączenie w obie strony zapłacicie 11,60 EUR. Możecie również rozważyć wypożyczenie samochodu.

Termin podróży: maj/czerwiec
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla posiadaczy WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel ze śniadaniami

Za loty w dwie strony oraz tygodniowe noclegi zapłacicie tylko 988 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 290 PLN/2 osoby

Katowice – Katania – Katowice >>

Hotel 1685 PLN/2 osoby/pobyt

Pokoje w 3* hotelu Panorama di Sicilia wyposażono w prywatną łazienkę, klimatyzację, telewizor LCD oraz dostęp do bezpłatnego WiFi. Na dobry początek dnia otrzymacie śniadanie wliczone w cenę zakwaterowania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód od 2221 PLN/pobyt/2 osoby

Wypożyczonym samochodem szybko dostaniecie się do hotelu, a następnie będziecie mogli swobodnie zwiedzać wyspę. Najłatwiej będzie wynająć go na lotnisku, tuż po wylądowaniu.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »