Fly4free.pl

Okołoweekendowa wycieczka na Sycylię za 453 PLN. Loty z Wrocławia + hotel

453 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Vlada Photo / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Palermo będzie świetnym kierunkiem na krótką podróż, w czasie której zapomnicie o codziennych troskach. Pospacerujcie nastrojowymi uliczkami starego miasta, wybierzcie się na spacer na jedną z pobliskich plaż oraz koniecznie spróbujcie lokalnych pyszności!

Do Włoch udacie się w terminie z weekendem 19 – 22 listopada. Czeka was bezpośredni lot z Wrocławia do Palermo, realizowany na pokładzie samolotu linii Ryanair.

Zatrzymajcie się w bardzo dobrze ocenianym, eleganckim 3* hotelu Elite. Lokalizacja w sercu miasta oznacza, że będzie to świetna baza wypadowa do pieszych wycieczek po okolicy, jak również doskonałe miejsce na odpoczynek po dniu pełnym atrakcji.

Termin podróży: listopad
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: pensjonat

Za loty w obie strony oraz 3-dniowe zakwaterowanie w hotelu zapłacicie 453 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 390 PLN/2 osoby

Wrocław – Palermo – Wrocław >>

Hotel 516 PLN/2 osoby/pobyt

Pokoje w 3* hotelu Elite wyposażono w prywatną łazienkę, telewizor LCD, duże łóżko, eleganckie meble oraz klimatyzację.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód od 176 PLN/pobyt

Chcecie dostać się łatwo także w pozostałe zakątki wyspy? Wypożyczcie samochód tuż po wylądowaniu na Sycylii i ruszajcie na spotkanie przygody!

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »