Fly4free.pl

Wielkanoc w Paryżu za 800 PLN. Loty z Warszawy i 3 noclegi w hotelu ibis Styles

800 PLN
Foto: Songquan Deng / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Zachęcam was do spędzenia nadchodzących świąt w Paryżu! Sobotni spacer ulicami stolicy Francji, drepcząc od atrakcji do atrakcji, z przerwą na pamiątkowe zdjęcia. Wielkanocne śniadanie zjecie w hotelowej restauracji dobrze ocenianego hotelu ibis Styles, a później „zapolujecie” na pisanki na Polach Elizejskich 😉

W tym „gorącym okresie”, do Francji udacie się z Warszawy w dogodnym terminie obejmującym weekend (piątek-poniedziałek). Za bezpośrednie loty na paryskie lotnisko Orly zapłacicie 322 PLN. W takiej cenie podróżować będą osoby z Wizz Discount Club, pozostali zapłacą więcej. Bez dodatkowych kosztów na pokład samolotu linii Wizz Air zabrać możecie bagaż podręczny.

W Paryżu polecam wam noclegi w hotelu ibis Styles Puteaux Paris La Defense, który został otwarty w lipcu zeszłego roku. Dotychczasowi goście doskonale oceniają pobyt tutaj.

Termin podróży: 10 – 13 kwietnia
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla posiadaczy WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel ze śniadaniami

Za loty w dwie strony oraz 3 noclegi w hotelu zapłacicie 799,5 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel955 PLN/2 osoby/pobyt

W stolicy Francji polecam wam noclegi w hotelu ibis Styles Puteaux Paris La Defense. W cenę zakwaterowania wliczone są śniadania.

noclegi w paryzu

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co robić w Paryżu?

Paryż przez wiele osób uważany jest za stolicę świata – sądząc po tłumach turystów, których można napotkać w stolicy Francji, jego popularność nie słabnie. Skorzystajcie z tego przewodnika, dzięki któremu zwiedzanie Paryża będzie łatwiejsze. Poprowadzi was za rękę przez główne – i nieco mniej oczywiste – atrakcje miasta.

Tradycja nakazuje, aby ze stolicy Francji przywieźć miniaturową figurkę przedstawiającą Wieżę Eiffla – lepszą pamiątką będzie jednak zdjęcie spod wieży lub z jej szczytu. Jakie jeszcze miejsca warto uwiecznić na fotografii? Proponuję wycieczkę i sesję fotograficzną w okolicy Łuku Triumfalnego, przed słynną piramidą znajdująca się nad Luwrem oraz nieopodal teatru Moulin Rouge i ściany zakochanych – Le Mur des Je t’aime.

Jeżeli zgłodniejecie, udajcie się na stek do restauracji Chez Kelly lub na zupę cebulową do Cafe des Deux Moulins. Więcej rekomendacji na temat jedzenia znajdziecie w tym temacie na forum.

Foto: Catarina Belova / Shutterstock
Foto: Jakub Barzycki / Shutterstock
Foto: Nattee Chalermtiragool / Shutterstock.com
Przydatne informacje
  • Z lotniska Paris Orly do centrum miasta dojedziecie tramwajem T7. Więcej informacji znajdziecie w tym temacie na forum.

  • Czterodniowe zwiedzanie Paryża, krok po kroku. Mega poradnik!

  • Tych miejsc w Paryżu nie możecie przegapić. Zapoznajcie się z listą ciekawych obiektów.

  • Podróż z bagażem podręcznym? Bez obaw, podpowiadamy jak się spakować.

  • We Francji płaci się w euro (EUR), aby nie tracić pieniędzy na niekorzystnych przewalutowaniach polecam zabrać w podróż wielowalutową kartę Revolut.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi, aby cieszyć się tanim i bezpiecznym internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »