Fly4free.pl

Premia od banku na łatwych warunkach: 220 PLN bonusu za założenie konta osobistego

220 PLN
Pieniądze
Foto: achai Leknettip / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

W Banku Millennium ruszyła kolejna edycja znanej promocji, gdzie w zamian za założenie konta osobistego możecie otrzymać dodatkowe środki do wykorzystania na dowolny cel. Nie braliście jeszcze udziału w tego typu akcji? Zatem skorzystajcie i otrzymajcie swoją nagrodę po spełnieniu kilku prostych warunków.

Na podróże, bieżące wydatki, dla podreperowaniu budżetu lub wreszcie – by zaoszczędzić. Każdy powód jest dobry, by zdobyć nieco dodatkowej gotówki. Banki cyklicznie powracają z promocjami mającymi na celu zachęcić nowych klientów, my zaś informujemy was o kolejnych okazjach na otrzymanie nagrody.

Zarejestrujcie się do promocji i zdobądźcie nagrodę w wysokości 220 PLN >>

Banner
Foto: Bank Millennium

Pierwszym warunkiem koniecznym do spełnienia jest bycie nowym klientem banku. Znaczy to tyle, że w promocji mogą wziąć udział osoby, które nie posiadają żadnego produktu Millennium Banku, nie są w trakcie wnioskowania o takowy, a także nie brały w przeszłości udziału w żadnej promocji z cyklu Konto 360°.

Spełniacie te kryteria? To znaczy, że wasza nagroda w wysokości 220 PLN jest już w zasięgu ręki.

Co należy zrobić, by zdobyć bonus?

Na początek – złóżcie wniosek o otwarcie Konta 360° wraz z kartą debetową. Na ten krok macie czas do 5 października 2020 r.. Jest to też ostateczna data zawarcia umowy (możecie zrobić to w sposób zdalny). Warunki do zdobycia 200 PLN premii w gotówce są bardzo proste:

  • do 31 grudnia 2020 r. należy aktywować aplikację mobilną banku;
  • przez 3 kolejne miesiące (październik, listopad, grudzień) należy zapewnić wpływ na konto w wysokości min. 1000 PLN;
  • w tym samym okresie należy wykonać przynajmniej jedną transakcję kartą lub BLIKiem.

To wszystko! Co więcej – spełnienie powyższych warunków spowoduje, że prowadzenie waszego konta oraz posiadanie karty będzie całkowicie darmowe. Premia trafi na wasze konto do 29 stycznia 2021 r.

Dodatkowo, możecie otrzymać jeszcze 20 PLN w formie cashbacku goodie. Wystarczy, że do końca roku wykonacie przynajmniej jedną transakcję zbliżeniową HCE (zbliżeniowe płatności telefonem).

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »