Fly4free.pl

Słoneczne kierunki w Ryanair od 134 PLN. Hiszpania, Malta, Włochy, Cypr, Francja i Czarnogóra z Polski

od 134 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Standret / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zostawcie chłodną jesień za sobą i wybierzcie się w słoneczną podróż na południe Europy. Skorzystajcie z przygotowanego przeze mnie zestawienia tanich biletów do Hiszpanii, Włoch, Czarnogóry oraz na Cypr i Maltę.

Na wycieczkę polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair z Katowic, Warszawy (Modlin), Krakowa i Wrocławia. Możecie wybrać się do Rimini, Palermo, Pafos, Marsylii, Sewilli, Podgoricy i na Maltę.

W cenę wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Przeczytajcie nasze wskazówki, jak się spakować, a nie powinno to stanowić problemu.

Termin podróży: październik-grudzień
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel

W Rimini proponuję wam zakwaterowanie w 4* hotelu Polo. To bardzo dobrze oceniany obiekt, który mieści się w pobliżu plaży. W cenę wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Czarnogórze postawcie na luksus i zatrzymajcie się w 5* hotelu Splendid Conference & Spa Resort. Na miejscu znajdziecie kompleks basenów, strefę spa oraz restaurację. Otrzymacie również darmowe śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje 286 PLN/osoba

Będąc na Malcie, musicie odwiedzić wyspę Gozo. Dlatego proponuję wam wycieczkę zorganizowaną, w trakcie której zwiedzicie Cytadelę Wiktorii, świątynię Ggantija i wiele innych zabytków.

Zarezerwujcie atrakcje

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »