Fly4free.pl

Słoneczna przygoda za 459 PLN. Chorwacja, Włochy i Grecja w jednej podróży z Poznania

459 PLN
Oferta wyprzedana
plaza na korfu
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Todoran-Andre-Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Lubicie wycieczki, w trakcie których możecie odwiedzić kilka państw? W takim razie proponuję wam "oblotówkę" po Chorwacji, Włochach i Grecji! W trakcie wycieczki będziecie mogli zwiedzać ciekawe miasta i odpoczywać na pięknych plażach.

Wasza przygoda rozpocznie się 31 maja na lotnisku w Poznaniu, kiedy to polecicie do Zadaru. W Chorwacji zostaniecie do 5 czerwca, po czym udacie się do Bergamo. 8 czerwca skierujecie się na Korfu. Powrót do Polski zaplanowano na 13 czerwca.

Podróżować będziecie na pokładach samolotów linii lotniczych Ryanair. Pamiętajcie też, że bez dodatkowych opłat możecie zabrać jedynie bagaż podręczny.

Termin podróży: 31 maja – 13 czerwca
Wylot z: Poznania
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
Poznań – Zadar 31 maja
Zadar – Mediolan (Bergamo) 5 czerwca
Mediolan (Bergamo) – Korfu 8 czerwca
Korfu – Poznań 13 czerwca

Hotel od 314 PLN/noc/2 osoby

W Zadarze wybrałem dla was zakwaterowanie w 4* willi Triana. To świetnie oceniany obiekt, z którego rozpościerają się zapierające dech w piersiach widoki na morze.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Bergamo proponuję wam noclegi w 4* hotelu Excelsior San Marco. Dotychczasowi goście bardzo pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu. Na miejscu znajdziecie siłownię i restaurację. W cenę wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast na Korfu polecam wam pobyt w 5* hotelu Kairaba Mythos Palace. Na miejscu znajdziecie basen zewnętrzny, strefę spa oraz siłownię. Otrzymacie też darmowe śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »