Fly4free.pl

USA na majówkę i Boże Ciało: bilety do Seattle za 1809 PLN. Z Berlina

1809 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Pavł Polø / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wybierzcie się na północno-zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych i zobaczcie jedno z najpiękniej położonych miast USA. W okolicach Seattle znajduje się także wiele parków narodowych (Olympic, Północnych Gór Kaskadowych, Mount Rainier). Gwarantuje wam, że z tej podróży wrócicie zachwyceni.

Do amerykańskiego stanu Waszyngton (nie mylić ze stolicą kraju) wybrać się będziecie mogli w okresie pomiędzy kwietniem a czerwcem. Część z dostępnych terminów, w tym także takich obejmujących popularne długie weekendy, jak „majówka” i Boże Ciało – znajdziecie wypisanych poniżej.

Podróż do Seattle rozpoczniecie i zakończycie na berlińskim lotnisku im. Willy’ego Brandta. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Air France, Delta oraz KLM, a po drodze czekać was będą wygodne przesiadki na lotniskach w Amsterdamie oraz Paryżu. Bez dodatkowych kosztów do Stanów zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: kwiecień – czerwiec
Linie lotnicze: Air France, Delta, KLM
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty

Hotel 576 PLN/2 osoby/noc

W centrum Seattle spędźcie 3-4 dni, bowiem tyle czasu w zupełności wystarczy, aby zobaczyć główne atrakcje miasta. Na ten okres proponuję wam noclegi w hotelu Belltown Inn, który znajduje się w ścisłym centrum miasta, nieopodal jego głównej atrakcji – Space Needle.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 2661 PLN/13 dni

Jak wspomniałem na wstępie, w okolicy Seattle znajdują się naprawdę piękne parki, aby móc delektować się zapierającymi dech w piersiach widokami, będziecie musieli się tam dostać. Dlatego zachęcam was do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie do USA.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »