Fly4free.pl

Wakacje w Grecji: Santoryn z weekendem za 1021 PLN. Loty z Gdańska i 3 noce w hotelu

1021 PLN
Foto: Yang Yang / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Nie możecie sobie pozwolić na długi wyjazd w sezonie urlopowym? W takim razie „wyskoczcie” na przepiękną grecką wyspę i to w dogodnym terminie obejmującym dni wolne od pracy! Jesteście zainteresowani właśnie takim wyjazdem? Sprawdźcie przygotowywaną przeze mnie propozycję.

Na bajeczny Santoryn wylecicie w piątek (8 lipca) z gdańskiego portu lotniczego im. Lecha Wałęsy, a w drogę powrotną do Trójmiasta wyruszycie w poniedziałek (11 lipca). W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na greckiej wyspie zakwaterowani będziecie w hotelu apartamentowym Spiridoula Villa, który znajduje się w miejscowości Perissa. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie komunikacją publiczną za ok. 20 PLN lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 8 – 11 (12) lipca
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel apartamentowy

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 1021 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach

Podróż 711 PLN/2 osoby

Gdańsk – Santoryn – Gdańsk »

Chcielibyście zostać nieco dłużej na wyspie, a może interesuje was inny termin podróży? W takim razie sprawdźcie pozostałe dostępne daty z tanimi lotami: 8-15 lipca, 22-25 lipca, 29 lipca-5 sierpnia, 5-19 sierpnia oraz 12-19 sierpnia.

Hotel 1331 PLN/2 osoby/3 noce

Na greckiej wyspie proponuję wam noclegi w hotelu apartamentowym Spiridoula Villa, który od plaży Perissa oddalony jest o 200 metrów. Wszystkie studia zostały wyposażone aneks kuchenny, miejsce do relaksu i spania oraz łazienkę z prysznicem. Na terenie całego obiektu zapewniony będziecie mieć dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Samochód 799 PLN/pobyt

W trakcie pobytu na wyspie chcielibyście coś zobaczyć? W takim razie zachęcam was do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie na Santoryn.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »