Fly4free.pl

Urlop w sezonie na Santorynie za 916 PLN. Loty z Gdańska i 4 noclegi w hotelu

916 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Santorines / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Na pewno słyszeliście o bajecznym Santorynie lub przynajmniej widzieliście przepiękne zdjęcia z tej niesamowitej greckiej wyspy? Dziś macie okazję zaplanować wypoczynek właśnie tam! Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie oferty i podarujcie sobie relaks w naprawdę atrakcyjnym miejscu.

Do Grecji udacie się w szczycie wakacyjnych wyjazdów (8-12 sierpnia), z gdańskiego portu lotniczego im. Lecha Wałęsy. W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym. Bilety w cenie 367 PLN/osoba – dostępne są dla wszystkich, do ich zakupu nie są potrzebne żadne kluby zniżkowe.

Na Santorynie zakwaterowanie będziecie w hotelu Perissa, który od plaży oddalony jest o ok. 1 km. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie komunikacją publiczną za ok. 20 PLN lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 8 – 12 sierpnia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel apartamentowy

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie tylko 916 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 733 PLN/2 osoby

Gdańsk – Santoryn – Gdańsk »

Hotel 1099 PLN/2 osoby/4 noce

Na miejscu proponuję wam pobyt w hotelu Perissa, który znajduje się w miejscowości o tej samej nazwie. Wszystkie pokoje wyposażone zostały w klimatyzację, telewizor, lodówkę oraz czajnik elektryczny. W każdym jest łazienka z prysznicem. Na terenie obiektu mieści się odkryty basen. W cenę pobytu wliczony jest dostęp do sieci WiFi oraz możliwość korzystać z parkingu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 1551 PLN/pobyt

W trakcie pobytu na wyspie chcielibyście coś zobaczyć? W takim razie zachęcam was do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie na Santoryn.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »