Fly4free.pl

Urlop w sezonie na Santorynie za 916 PLN. Loty z Gdańska i 4 noclegi w hotelu

916 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Santorines / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Na pewno słyszeliście o bajecznym Santorynie lub przynajmniej widzieliście przepiękne zdjęcia z tej niesamowitej greckiej wyspy? Dziś macie okazję zaplanować wypoczynek właśnie tam! Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie oferty i podarujcie sobie relaks w naprawdę atrakcyjnym miejscu.

Do Grecji udacie się w szczycie wakacyjnych wyjazdów (8-12 sierpnia), z gdańskiego portu lotniczego im. Lecha Wałęsy. W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym. Bilety w cenie 367 PLN/osoba – dostępne są dla wszystkich, do ich zakupu nie są potrzebne żadne kluby zniżkowe.

Na Santorynie zakwaterowanie będziecie w hotelu Perissa, który od plaży oddalony jest o ok. 1 km. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie komunikacją publiczną za ok. 20 PLN lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 8 – 12 sierpnia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel apartamentowy

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie tylko 916 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach

Podróż 733 PLN/2 osoby

Gdańsk – Santoryn – Gdańsk »

Hotel 1099 PLN/2 osoby/4 noce

Na miejscu proponuję wam pobyt w hotelu Perissa, który znajduje się w miejscowości o tej samej nazwie. Wszystkie pokoje wyposażone zostały w klimatyzację, telewizor, lodówkę oraz czajnik elektryczny. W każdym jest łazienka z prysznicem. Na terenie obiektu mieści się odkryty basen. W cenę pobytu wliczony jest dostęp do sieci WiFi oraz możliwość korzystać z parkingu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 1551 PLN/pobyt

W trakcie pobytu na wyspie chcielibyście coś zobaczyć? W takim razie zachęcam was do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie na Santoryn.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »