Fly4free.pl

Santoryn w sezonie (z weekendem) za 960 PLN. Loty z Gdańska i 3 noce w hotelu

960 PLN
Panorama Santorini
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Feel good studio / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Nie macie pomysłu co robić w wakacje? Podpowiadam – wybierzcie się na krótką wycieczkę na bajeczny Santoryn. Za loty w dogodnym terminie obejmującym dni wolne od pracy oraz noclegi w hotelu zapłacicie 960 PLN.

Na grecką wyspę udacie się z gdańskiego portu lotnisku im. Lecha Wałęsy w terminie 15-18 lipca (piątek-poniedziałek). W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym. Bilety w cenie 434 PLN/osoba – dostępne są dla wszystkich, do ich zakupu nie są potrzebne żadne kluby zniżkowe.

Na Santorynie zakwaterowanie będziecie w hotelu Palladion, który znajduje się w odległości 400 metrów od centrum Firy. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie autobusem od 9 PLN lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 15 – 18 lipca
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 960 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 868 PLN/2 osoby

Gdańsk – Santoryn – Gdańsk »

Hotel 1051 PLN/2 osoby/3 noce

Na greckiej wyspie proponuję wam noclegi w hotelu Palladion. W każdym pokoju jest łazienka z wanną i prysznicem. Na terenie obiektu znajduje się odkryty basen, taras z leżakami, bezpłatny parking, a we wszystkich pomieszczeniach będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 973 PLN/pobyt

W trakcie pobytu na wyspie chcielibyście coś zobaczyć? W takim razie zachęcam was do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie na Santoryn.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »