Fly4free.pl

Tanie loty do Sankt Petersburga z Warszawy za 208 PLN (333 PLN bez WDC)

208 PLN
peterbusrg widok na miasto
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: FOTOGRIN/Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Skorzystajcie z okazji i wybierzcie się na city break do Rosji. W opinii wielu Sankt Petersburg to jedno z piękniejszych miejsc, jakie możecie podziwiać w tym kraju.

Miesiąc temu informowaliśmy was o tym, iż od 1 października Rosja wprowadzi e-wizę dla podróżnych odwiedzających Sankt Petersburg i cały region leningradzki. Ułatwiona procedura wizowa to doskonały impuls aby zakupić bilety do Sankt Petersburga. W podróż wybierzecie się na pokładzie linii Wizz Air w terminie 2 – 6 października. Po drodze czekają was kilkugodzinne przesiadki w Luton. W cenie biletu zawarty jest tylko bagaż podręczny.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.

Na miejscu polecam wam zatrzymać się w samym centrum miasta, w bliskim sąsiedztwie najważniejszych atrakcji turystycznych, w 4* hotelu Premiere on Nevskiy. Czekają tam na was przestronne, elegancko urządzone pokoje z prywatną łazienką. Cena zawiera codziennie śniadanie.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
wizy są wydawane od 1 października, czas na wydanie to 4 dni, wiec jak 2 ktoś wjedzie ?
sebaa, 23 sierpnia 2019, 21:15 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Też mnie to ciekawi. Czy ktoś pamięta jak to było z Kaliningradem? Kiedy został otwarty formularz? 1 lipca czy można było wypełnić wniosek wcześniej?
Mateusz Krok, 27 sierpnia 2019, 23:46 | odpowiedz
Dzięki Karolina za stracone 416 zł ;) wjazd do Rosji od 5 października. 
Marcinnnnnn, 30 września 2019, 21:19 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »