Fly4free.pl

Loty do San Francisco z Berlina za 1684 PLN. Wiele dostępnych terminów, także na ferie zimowe!

1684 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Edgar Chaparro / unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych to marzenie wielu podróżników, czy wasze także? Jeżeli planowaliście wybrać się w ten rejon USA, to łapcie ofertę z biletami w atrakcyjnej cenie do San Francisco. Spacer po moście Golden Gate, zakręconej ulicy Lombard, przejażdżka tramwajem linowym, a następnie wizyta w parku Yosemite.

W podróż do Stanów udać się będziecie mogli pomiędzy styczniem a marcem przyszłego roku. Dostępnych jest wiele terminów, także w okresie trwania ferii zimowych w Polsce. Poniżej znajdziecie zestawianie z lotami (sobota-sobota) na tygodniowe oraz dwutygodniowe pobyty w USA.

Do San Francisco polecicie tuż zza naszej zachodniej granicy, z berlińskiego lotniska im. Willy’ego Brandta. W obie strony podróżować będziecie na pokładach samolotów linii Air France i KLM z wygodnymi przesiadkami na lotniskach w Amsterdamie oraz Paryżu. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie bagaż podręczny i przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: styczeń – marzec 2022 r.
Linia lotnicza: Air France, KLM
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty

Hotel 345 PLN/2 osoby/noc

W San Francisco proponuję wam noclegi w hotelu Grant Plaza, który znajduje się w sąsiedztwie parku miejskiego St Mary’s Square. Wszystkie pokoje są klimatyzowane oraz posiadają łazienkę z wanną i prysznicem. Na terenie całego obiektu zapewniony będziecie mieli dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym noclegu

Samochód 1106 PLN/7 dni

Zakładam, że po zobaczeniu San Francisco planujecie zwiedzić zachodnie wybrzeże USA? W takim razie zaraz po przylocie do Stanów wypożyczcie samochód, którym łatwo i wygodnie dojedziecie m.in. do parków narodowych: Yosemite oraz Sekwoi.

Podróż do Kalifornii

Na zobaczenie głównych atrakcji San Francisco wystarczą 2-3 dni, a miejscami, których nie możecie pominąć w trakcje eksploracji, są: Pier 39 (w którego sąsiedztwie wylegują się uchatki kalifornijskie), zakręcona ulica Lombard, The Painted Ladies (słynny szeregowiec, który kojarzyć możecie z czołówki serialu „Pełna Chata”), plaża Baker (z której rozpościera się malowniczy widok na Ocean i most Golden Gate) oraz oczywiście most Golden Gate z licznymi punktami widokowymi wokół niego (Battery Spencer, Viewpoint Golden Gate Bridge).

Nie zapomnijcie także o przejażdżce słynnym tramwajem linowym, do wyboru macie kilka tras: Powell-Hyde, Powell-Mason, Califronia Street. Jeżeli ma wam to pomóc w wyborze trasy, to na tej ostatniej nie natraficie na tlumy turystów 😉 .

ulica w San Francisco
Foto: prochasson frederic / Shutterstock
Foto: Michael Urmann / Shutterstock
Foto: Eirik Uhlen / Unsplash.com
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »