Fly4free.pl

Ferie zimowe: weekendowa wycieczka do Rygi za 293 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel ze śniadaniami

293 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Ingus Kruklitis / Shutterstock
Szukasz ciekawego pomysłu na zagospodarowanie choć części tegorocznych ferii zimowych? Jeżeli lubisz miejską eksplorację, zabytki oraz odkrywanie nowych miejsc – Ryga idealnie nada się na twój weekendowy city break.

Na wycieczkę udasz się w trakcie ferii zimowych, w w weekendowym terminie (piątek – niedziela) 17 – 19 lutego. Czeka cię bezpośredni lot z Modlina do Rygi, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Zatrzymaj się w bardzo dobrze ocenianym 4* Bellevue Park Hotel Riga. Będzie to korzystna baza wypadowa w trakcie weekendowej wycieczki oraz świetne miejsce na wypoczynek. Na dobry początek dnia otrzymasz śniadanie wliczone w cenę zakwaterowania.

Termin podróży: luty
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel ze śniadaniami

Za loty w obie strony oraz zakwaterowanie na czas pobytu zapłacisz 293 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 390 PLN/2 osoby/2 noce

W 4* Bellevue Park Hotel Riga dla gości przygotowano komfortowo urządzone, ogrzewane pokoje wyposażone w duże łóżka. W skład każdego z nich wchodzi prywatna łazienka, telewizor LCD oraz dostęp do WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 355 PLN/pobyt

Będąc w Rydze wybierz się na spacer z lokalnym przewodnikiem i odkryj historyczne ciekawostki.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »