Fly4free.pl

Odwiedź jarmark świąteczny w Rydze za 347 PLN: okołoweekendowe loty z Warszawy + 4* hotel

347 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: RossHelen / Shutterstock
Chcesz poczuć niepowtarzalny klimat zbliżających się świąt? Wybierz się w okołoweekendową podróż do łotewskiej stolicy, by odwiedzić tamtejszy jarmark bożonarodzeniowy, pozwiedzać jej zabytki oraz spróbować lokalnych pyszności.

Na wycieczkę udasz się w okołoweekendowym terminie 2 – 5 grudnia (piątek – poniedziałek). Czeka cię bezpośredni lot z Modlina do Rygi, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Zatrzymaj się w świetnie ocenianym 4* hotelu AC Hotel by Marriott Riga. Będzie to doskonała baza wypadowa w czasie wycieczki oraz dobre miejsce na wypoczynek po dniu pełnym atrakcji.

Termin podróży: grudzień
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w obie strony oraz zakwaterowanie na czas pobytu zapłacisz 347 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 337 PLN/2 osoby/2 noce

Pokoje w 4* hotelu AC Hotel by Marriott Riga wyposażono w prywatną łazienkę, telewizor LCD, dostęp do WiFi oraz ogrzewanie.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 332 PLN/pobyt

Będąc w Rydze wybierz się na spacer z lokalnym przewodnikiem i odkryj historyczne ciekawostki.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »