Fly4free.pl

Relaks w Maroku oraz na Wyspach Kanaryjskich i zwiedzanie Lizbony za 219 PLN. Niezapomniana podróż z Krakowa

219 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Jason Briscoe / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Co za miejsca! Co za cena! Nie przegapcie takiej okazji i zdecydujcie się na wyjazd, w trakcie którego będziecie mieli okazję spędzić kilka dni we wspaniałej Lizbonie oraz odpoczniecie w promieniach słonecznych nad hiszpańskim i marokańskim wybrzeżem Oceanu Atlantyckiego. Prawda, że brzmi zachęcająco?

W pełną przygód podróż wyruszycie 4 grudnia z krakowskiego lotniska w Balicach, skąd polecicie na największą wyspę archipelagu Wysp Kanaryjskich. Po kilku dniach spędzonych na słonecznej Teneryfie udacie się do stolicy Portugalii – Lizbony, gdzie spędzicie kolejne 4 dni. Następnie udacie się nad marokańskie wybrzeże, do Agadiru. Do Polski wróćcie prosto z Afryki 19 grudnia.

Wszystkie 4 loty są bezpośrednie i odbędziecie je na pokładach samolotów linii Ryanair. Pamiętajcie, że bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli tylko mały bagaż podręczny. Przeczytajcie przygotowany przez nas poradnik, jak się spakować w małą walizkę lub plecak.

Termin podróży: 4 – 19 grudnia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
Kraków – Teneryfa Południe 4.12
Teneryfa Południe – Lizbona 9.12
Lizbona – Agadir 13.12
Agadir – Kraków 19.12

Hotel od 180 PLN/2 osoby/noc

W Agadirze rekomenduję wam noclegi z codziennymi śniadaniami w 4* hotelu Oasis, który od plaży oddalony jest o jedyne 200 metrów. W cenie zakwaterowani zapewniony będziecie mieli dostęp do sieci WiFi, dobrze wyposażonego centrum fitness oraz odkrytego basenu.

Dowiedzcie się więcej o tym noclegu

W stolicy Portugalii rekomenduję wam noclegi w hotelu Ibis Lisboa Centro Saldanha, który znajduje się w odległości 1 km od parku Edwarda VII. Wszystkie hotelowe pokoje są klimatyzowane i wyposażone w telewizor LCD oraz czajnik elektryczny. W każdym jest także łazienka z prysznicem i suszarką do włosów.

Dowiedzcie się więcej o tym noclegu

Natomiast na Teneryfie zachęcam was do pobytu w ośrodku Apartamentos Playa Olid, który położony jest w odległości 1 km od piaszczystej plaży Fañabé. Wszystkie apartamenty składają się z aneksu kuchennego, miejsca do relaksu i spania oraz łazienki. Na terenie kompleksu znajdują się dwa odkryte basenu.

Dowiedzcie się więcej o tym noclegu

Co robić w trakcie wycieczki?

Odkrywanie uroków Lizbony rozpocznijcie od wizyty w jej centralnej dzielnicy — Bairro Alto. Charakteryzuje się ona tym, że jest popularna wśród młodych mieszkańców stolicy Portugalii, bowiem mieści się tutaj wiele klubów, restauracji oraz butików. W trakcie pobytu w tym nietuzinkowym mieście nie możecie pominąć wizyty pod głównymi atrakcjami, jakim są: Pomnik Odkrywców, plac Praça do Comércio, wieża Belém czy most 25 Kwietnia, który swym wyglądem przypomina ten znajdujący się w San Francisco – Golden Gate.

Zapewne zastanawiacie się, co robić oraz co zobaczyć w Agadirze? Tego dowiecie się z tego wątku na forum, w którym nasi użytkownicy dzielą się praktycznymi poradami. Takich samych informacji, ale na temat Teneryfy, znajdziecie pod tym linkiem.

Foto: Julian Dik / Unsplash.com
Foto: Louis Hansel / Unsplash.com
Foto: Dziewul / Shutterstock
Przydatne informacje
 • Hiszpania zaostrza zasady wjazdu dla Polaków. Aby dostać się do kraju należy pokazać zaświadczenie o szczepieniu przeciw COVID-19, zaświadczenie o przechorowaniu koronawirusa (pod warunkiem, że nie minęło więcej niż 180 dni) lub negatywny wynik testu. Akceptowane są zarówno testy PCR (wykonane 72 h przed podróżą) lub antygenowe (48 h przed).
 • Aby wjechać do Lizbony, potrzebujecie testu PCR lub antygenowego z negatywnym wynikiem. Nie dotyczy to osób w pełni zaszczepionych.
 • Natomiast wjazd do Maroka możliwy jest dla osób zaszczepionych lub osób, które posiadają negatywny wynik testu PCR (wykonanego max. 72h przed wylotem)
 • Macie problem z pakowaniem? Z tym poradnikiem nauczycie się, jak efektywnie
 • Pamiętajcie, że na naszym forum znajdziecie mnóstwo praktycznych wskazówek, które ułatwią wam zaplanowanie urlopu.
 • Zapoznajcie się z informacjami, jak tanio dojechać z lotniska w Agadirze do centrum miasta.
 • Zobaczcie, jak tanio i łatwo dojechać z lotniska do centrum Lizbony.
 • Autobusem po Teneryfie. W tym wątku znajdziecie praktyczne porady i wskazówki.
 • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
 • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
 • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
 • Sprawdźcie dokąd zaszczepieni i ozdrowieńcy mogą podróżować bez obostrzeń? Mamy listę krajów!
 • W przypadku podróży z krajów nienależących do strefy Schengen lub niebędących państwem członkowskim EFTA kwarantanna może zostać skrócona w przypadku uzyskania negatywnego wyniku testu antygenowego lub PCR wykonanego nie wcześniej niż 7 dni po przekroczeniu granicy Polski.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »