Fly4free.pl

Ahoj przygodo! Rejs po Zjednoczonych Emiratach Arabskich za 2628 PLN. Doloty z Katowic

2628 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Patryk Kosmider / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Marzy wam się niezapomniane przeżycie na wielkim wycieczkowym statku? Skorzystajcie z atrakcyjnej ceny rejsu po ZEA i wybierzcie się we wspaniałą podróż tej jesieni.

Wycieczka zaplanowana została w terminie 18 – 29 listopada. Czeka was bezpośredni lot do Abu Zabi z Katowic, realizowany na pokładzie samolotu linii Wizz Air. Bilety w najniższej cenie zakupią posiadacze Wizz Discount Club, pozostałe osoby zapłacą nieco więcej.

Następnie popłyniecie na tygodniowy rejs na trasie Dubaj – Abu Zabi – Sir Bani Yas w terminie 21 – 28 listopada. W cenę wliczono pełne wyżywienie oraz wybrane napoje alkoholowe i bezalkoholowe, podatki i opłaty portowe. Dla gości przygotowano dodatkowo animacje na statku.

Termin podróży: listopad
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla posiadaczy WDC
Bagaż: podręczny

Za loty oraz rejs zapłacicie 2628 PLN za osobę, przy 2 osobach podróżujących.

Hotel 1300 PLN/pokój

W Abu Zabi polecam wam zatrzymać się w luksusowym, 5* hotelu Royal Rose. Złoto dosłownie kapie tam z sufitów – przekonajcie się o tym sami, sprawdzając jak świetnie prezentuje się on na zdjęciach.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje 342 PLN/osoba

W czasie wizyty w mieście polecam wam odwiedzić słynny park rozrywki Ferrari World.

Zarezerwujcie atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »