Fly4free.pl

Przygoda w Tajlandii! Bangkok, Phuket i Chiang Mai w jednej podróży z Berlina za 1743 PLN

1743 PLN
bangkok turystka przy świątyni
Foto: Pikoso.kz
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wycieczka idealna dla miłośników Azji Południowo-Wschodniej i backpackerów! Zobaczcie różne oblicza Tajlandii. Odpocznijcie na rajskiej wyspie Phuket, odkryjcie mistyczne świątynie w Chiang Mai i doświadczcie zjawiskowego Bangkoku.

Wasz wyjazd rozpocznie się 19 lutego, kiedy to z lotniska w Berlinie polecicie do Bangkoku. Po drodze czeka was bezpieczna przesiadka w Singapurze. W stolicy zostaniecie do 25 lutego, po czym udacie się na Phuket. 4 marca polecicie do Chiang Mai. 9 marca wrócicie do Bangkoku. Tego samego dnia ruszycie w drogę powrotną do Berlina.

Podróżować będziecie na pokładach samolotów linii lotniczych Scoot i Thai VietJet Air. Pamiętajcie też, że bez dodatkowych opłat możecie zabrać jedynie bagaż podręczny. Jeśli nie wiecie, jak się spakować, przeczytajcie nasz poradnik. Z pewnością wam pomoże!

Termin podróży: 19 (20) lutego – 9 (10) marca
Wylot z: Berlina
Linia lotnicza: Scoot i Thai VietJet Air
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
Berlin – Bangkok 19 lutego
Bangkok – Phuket – 25 lutego
Phuket – Chiang Mai 4 marca
Chiang Mai – Bangkok 9 marca

Bangkok – Berlin 9 marca

Hotel od 121 PLN/noc/2 osoby

W Bangkoku rekomenduję wam zakwaterowanie w 5* hotelu VIE McGallery. To świetnie oceniany obiekt, który znajduje się w centrum miasta. Na miejscu do waszej dyspozycji będzie basen, siłownia i restauracja.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Na wyspie Phuket zatrzymajcie się w 4* hotelu Bhukkitta Boutique. Dotychczasowi goście bardzo pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu. Znajdziecie tam basen zewnętrzny, strefę spa i pokoje z prywatnymi łazienkami.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Chiang Mai polecam wam pobyt w 5* hotelu Wintree City Resort. To luksusowy obiekt, który położony jest w centrum miasta. Znajdziecie tam basen zewnętrzny, siłownię i strefę relaksu. Otrzymacie darmowe śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »