Fly4free.pl

Przygoda w Portugalii za 376 PLN: Porto, Azory i Lizbona w jednej podróży z Warszawy

376 PLN
Oferta nieaktualna
ponta delgada
Foto: Jerome Stubbs / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zobaczcie wspaniałą Portugalię! Przespacerujcie się klimatycznymi uliczkami Porto oraz Lizbony, a także odkryjcie wyjątkowe Azory. To będzie niezapomniany wyjazd pełen wrażeń i kontrastów.

Początek waszej wycieczki zaplanowany jest na 15 marca, kiedy to z lotniska w podwarszawskim Modlinie polecicie do Porto. Następnie – 18 marca udacie się na Azory, a 24 marca skierujecie się do Lizbony. Powrót do Polski zaplanowano na 31 marca.

Podróżować będziecie na pokładach samolotów linii lotniczych Ryanair i EasyJet. Pamiętajcie też, że bez dodatkowych opłat możecie zabrać jedynie bagaż podręczny.

Termin podróży: 15–31 marca
Wylot z: Warszawy
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
Warszawa (Modlin) – Porto 15 marca
Porto – Ponta Delgada 18 marca
Ponta Delgada – Lizbona 24 marca
Lizbona – Warszawa (Modlin) 31 marca

Hotel od 232 PLN/noc/2 osoby

W Porto zatrzymajcie się w świetnie ocenianym 4* hotelu Trindade. Obiekt jest zlokalizowany w pobliżu centrum miasta. Na miejscu znajdziecie pokoje z prywatnymi łazienkami i darmowymi kosmetykami. Będziecie mogli skorzystać z bezpłatnego Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Na Azorach rekomenduję wam noclegi w 4* hotelu Azoris Royal Garden. To bardzo dobrze oceniany obiekt, w którym do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój wyposażony w prywatną łazienkę, komfortowe łóżko i balkon. W cenę wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Lizbonie polecam pobyt w 4* hotelu Alif Avenidas. Dotychczasowi goście bardzo dobrze oceniają pobyt w tym miejscu. Będziecie mieć dostęp do darmowego Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co zobaczyć w Portugalii?

W Porto polecam odwiedzić plac Aliados. W okolicy natkniecie się na wieżę Celerigos oraz jedną z najpiękniejszych księgarni na świecie – Livraria Lello. Nie możecie przejść obojętnie obok katedry Sé oraz kolorowej dzielnicy Ribeira.

Natomiast Azory to absolutny diament położony na Oceanie Atlantyckim. Na wyspie São Miguel znajdziecie naturalne baseny termalne, w których temperatura wody dochodzi nawet do 35 stopni Celsjusza – Ponta da Ferraria. Jednym z najpiękniejszych punktów widokowych w okolicy jest Miradouro da Grota do Inferno.

W Lizbonie przespacerujcie się malowniczą dzielnicą – Alfamą. Warto odwiedzić też zamek śwJerzego, skąd będziecie mogli podziwiać zapierający dech w piersiach widok na okolicę. Co poza tym? Na uwagę zasługuje dzielnica Baixa, pomnik króla Józefa I, Łuk Triumfalny i ulica Rua da Bica de Duarte Belo, po której kursuje słynna winda Bica – atrakcja obowiązkowa!

porto
Foto: ESB Professional / Shutterstock
Foto: Balate Dorin / Shutterstock
Foto: S-F-Shutterstock
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »