Fly4free.pl

Przygoda w Indiach: Nowe Delhi, Mumbaj i Goa w jednej podróży z Warszawy za 3092 PLN

3092 PLN
Foto: saiko3p / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Czas na wycieczkę do Indii! Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji wyjazdu na wschód i odkryjcie ten niezwykle interesujący kraj. Zobaczcie jeden z siedmiu cudów świata, poznajcie lokalną kuchnię i odpocznijcie nad Morzem Arabskim.

Do Nowego Delhi udacie się w terminie 5(6) września – 5 października z lotniska im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Bezpośrednie loty realizowane będą na pokładzie samolotów PLL LOT. 11 września skierujecie się do Mumbaju. 18 września polecicie do Goa. 1 października wrócicie do stolicy Indii.

Podróżować będziecie na pokładach samolotów PLL LOT i IndiGo. Pamiętajcie też, że bez dodatkowych opłat możecie zabrać jedynie bagaż podręczny.

Termin podróży: 5(6) września – 5 października
Wylot z: Warszawy
Linia lotnicza: PLL LOT i IndiGo
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
Warszawa – Nowe Delhi 5(6) września
Nowe Delhi – Mumbaj 11 września
Mumbaj – Goa 18 września
Goa – Nowe Delhi 1 października
Nowe Delhi – Warszawa 5 października

Hotel od 269 PLN/noc/2 osoby

W Nowym Delhi zatrzymajcie się w 4* hotelu The Visaya. Obiekt mieści się w pobliżu najważniejszych atrakcji miasta i oferuje swoim gościom siłownię oraz restaurację.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Mumbaju wybrałem dla was noclegi w apartamencie Theory9 Premium Serviced Apartments Khar. To świetnie oceniany obiekt zlokalizowany w pobliżu centrum miasta. Do waszej dyspozycji zostanie oddany klimatyzowany pokój z prywatną łazienką.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w stanie Goa postawcie na luksus i zatrzymajcie się w 5* hotelu Fortune Miramar, który mieści się tuż przy pięknej plaży. Na miejscu skorzystacie z basenu zewnętrznego i siłowni.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »