Fly4free.pl

Przygoda w Indiach: Nowe Delhi, Mumbaj i Goa w jednej podróży z Warszawy za 3072 PLN

3072 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Wan Fahmy Redzuan / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Czas na indyjską wyprawę pełną wrażeń i kontrastów! Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji wyjazdu do tego orientalnego kraju, gdzie znajdziecie ciekawe zabytki, przepiękne plaże i skosztujecie pysznej kuchni.

Do Nowego Delhi udacie się w terminie 1 (2) – 19 listopada z lotniska im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Bezpośrednie loty realizowane będą na pokładzie samolotów PLL LOT. 4 listopada skierujecie się do Mumbaju. 11 listopada polecicie do Goa. 18 listopada wrócicie do stolicy Indii.

Podróżować będziecie na samolotami PLL LOT i IndiGo. Pamiętajcie też, że bez dodatkowych opłat możecie zabrać jedynie bagaż podręczny.

Termin podróży: 1 (2) – 19 listopada
Wylot z: Warszawy
Linia lotnicza: PLL LOT i IndiGo
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
Warszawa – Nowe Delhi 1 listopada
Nowe Delhi – Mumbaj 4 listopada
Mumbaj – Goa 11 listopada
Goa – Nowe Delhi 18 listopada

Nowe Delhi – Warszawa 19 listopada

Hotel od 317 PLN/noc/2 osoby

W Nowym Delhi zatrzymajcie się w 4* hotelu The Visaya. Obiekt mieści się na południu miasta i oferuje swoim gościom siłownię oraz restaurację. Skorzystacie również z darmowego Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Mumbaju wybrałem dla was noclegi w 4* hotelu Auris, który znajduje się w centrum miasta. Wasz pokój wyposażony będzie w prywatną łazienkę oraz komfortowe łóżko. W cenę wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w stanie Goa polecam wam pobyt w 5* hotelu Acron Waterfront Resort. Obiekt oferuje swoim gościom strefę spa, basen zewnętrzny oraz prywatną plażę. Otrzymacie również darmowe śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »