Fly4free.pl

Przedłużony weekend w Pradze za 481 PLN. Loty z Krakowa + 4* hotel ze śniadaniami

481 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: GoneWithTheWind / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Stolica Czech to świetny wybór na okołoweekendowy city break. Skorzystajcie ze świetnej ceny przelotów z Krakowa i wybierzcie się do Pragi – prawdopodobnie taniej niż autobusem! Na miejscu natomiast zamieszkajcie w zabytkowym centrum miasta w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu ze śniadaniami wliczonymi w cenę pobytu.

Do Pragi udacie się już w następny weekend, w terminie 1 – 5 kwietnia (piątek – wtorek) z krakowskiego lotniska w Balicach. W obie strony podróżować będziecie na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym, a za bilety zapłacicie tylko 52 PLN/osoba.

Na miejscu zakwaterowani będziecie w 4* hotelu EA Embassy Prague, który znajduje się w zabytkowej części miasta. To świetna baza wypadowa na okoliczne atrakcje. W cenę pobytu wliczono również codzienne śniadania.

Termin podróży: 1 – 5 kwietnia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel ze śniadaniami

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie w 4* hotelu zapłacicie 481 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 103 PLN/2 osoby

Kraków – Praga – Kraków »

Hotel 858 PLN/2 osoby/4 noce

4* hotel Ea Embassy Prague to świetnie oceniany obiekt znajdujący się w ścisłym centrum miasta. Wszystkie pokoje w obiekcie są klimatyzowane i posiadają prywatne łazienki. Co więcej, w cenę pobytu wliczono smaczne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »