Fly4free.pl

Przedłużony weekend w Lizbonie za 887 PLN. Loty z Warszawy i 4 noce w fantastycznym hotelu

887 PLN
loty do lizbony
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Martin Lehmann / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystajcie z okazji i w terminie obejmującym dni wolne od pracy, ruszcie na eksplorację portugalskiej stolicy. Tak naprawdę tylko od was zależy, w jaki sposób będziecie odkrywać uroki miasta – spacerują od atrakcji do atrakcji czy poruszając się żółtym tramwajem? Na co się zdecydujecie?

Do Lizbony udacie się w piątek (25 listopada) z warszawskiego lotniska w Modlinie, a do Polski wrócicie we wtorek (29 listopada). W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

W stolicy Portugalii zakwaterowani będziecie w fantastycznym 3* The 7 Hotel, który położony jest w samym sercu zabytkowego centrum Lizbony. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego (stacja
Baixa-Chiado) dostaniecie się komunikacją miejską.

Termin podróży: 25 – 29 listopada
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty oraz zakwaterowanie zapłacicie 887 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 919 PLN/2 osoby/4 noce

W Lizbonie rekomenduję wam zakwaterowanie w fantastycznym 3* The 7 Hotel. Wszystkie pokoje wyposażone zostały w klimatyzację, telewizor LCD oraz zestaw do parzenia kawy lub herbaty. W każdym jest łazienka z prysznicem, a dla gości przygotowano podstawowe przybory toaletowe. We wszystkich pomieszczeniach będziecie mogli korzystać z dostępu do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje 246 PLN/osoba

Nie zmarnujcie takiej okazji i wybierzcie się na całodniową wycieczkę ze stolicy Portugalii do słynnej Fatimy.

Zarezerwujcie atrakcje

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »