Fly4free.pl

Przedłużony weekend na Sycylii za 450 PLN. Loty z Katowic + noclegi w Taorminie

450 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: leoks/shutterstock
Jeszcze przed świętami wybierz się na słoneczną Sycylię. Odkryj największą wyspę Morza Śródziemnego, skosztuj włoskiej kuchni i odkryj klimatyczną Taorminę. Za całą wycieczkę zapłacisz zaledwie 450 PLN!

Do Katanii wybierzesz się w terminie 15-18 grudnia z lotniska w Katowicach. W obie strony polecisz na pokładzie samolotu linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na włoskiej wyspie zatrzymasz się w Taorminie, a dokładniej w apartamencie Quirino’s house. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziesz komunikacją publiczną lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: grudzień
Linia lotnicza: Rynair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Za pakiet lotów oraz noclegów zapłacisz 450 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 509 PLN/2 osoby

Katowice – Katania – Katowice »

Hotel 390 PLN/2 osoby/3 noce

W Taorminie wybrałem dla ciebie noclegi w apartamencie Quirino’s house. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu centrum miasteczka i oferuje swoim gościom komfortowo urządzone pokoje z prywatnymi łazienkami.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 41 PLN/3 dni

Poza sezonem ceny wynajmu samochodu na Sycylii są atrakcyjne. Jeżeli chcesz zobaczyć coś poza Katanią, to rozważ wypożyczenie auta zaraz po przylocie do Włoch.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »