Fly4free.pl

Przedłużony weekend na Cyprze za 340 PLN. Loty do Pafos z Wrocławia i 3 hotel ze śniadaniami

340 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Secret Travel Guide / usplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie oferty i zróbcie sobie wcześniej prezent z okazji świąt Bożego Narodzenia. Za nieco ponad 300 PLN otrzymacie możliwość spędzenia 3 dni na śródziemnomorskiej wyspie, gdzie wysokich temperatur i słońca będziecie mieli pod dostatkiem. Prawda, że brzmi kusząco?

Na Wyspę Afrodyty wylecicie 17 grudnia z wrocławskiego portu lotniczego, a na Dolny Śląsk wrócicie po 3-dniowym pobycie w Pafos. W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym. Za bilety od piątku do poniedziałku zapłacicie tylko 117 PLN/os.!

Na miejscu zatrzymacie się w 3* hotelu Agapinor, który znajduje się w centrum Pafos. Nocną lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie taksówką za ok. 25 EUR/para.

Termin podróży: 17 -20 grudnia
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel ze śniadaniami

Za loty w dwie strony i zakwaterowanie w 3* hotelu zapłacicie tylko 340 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 234 PLN/2 osoby

Wrocław – Pafos – Wrocław »

Hotel 445 PLN/2 osoby/3 noce

W Pafos proponuję wam noclegi z codziennymi śniadaniami w 3* hotelu Agapinor, który znajduje się w centrum miasta. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w grzejnik oraz telewizor LCD. W łazience jest wanna z prysznicem i suszarka do włosów. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 2 km.

Dowiedzcie się więcej o tym noclegu

Weekend na Cyprze

W grudniu na tej śródziemnomorskiej wyspie możecie spodziewać się temperatur oscylujących w granicach 16-19 stopni Celsjusza – ta odczuwalna będzie znacznie wyższa. Co zobaczyć w Pafos? Szykujcie się na długie spacery po zabytkowej części miasta. Co jeszcze? Rozważcie wycieczkę za miasto – aby odwiedzić Grobowce Królewskie, które powstały około III w. p.n.e. Niech zachęci was fakt, że miejsce to zostało wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Foto: Anna Jedynak / Shutterstock
Foto: Leonid Andronov / Shutterstock
Foto: leoks / Shutterstock
Przydatne informacje
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »