Fly4free.pl

Promocja w Wizz Air: południowe kierunki od 36 PLN! Loty do Gruzji, Włoch i na Cypr z 3 miast

36 PLN
Foto: Marcin Krzyzak / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Na dobry początek tygodnia Wizz Air przygotował miłą niespodziankę. Do systemu rezerwacyjnego przewoźnika trafiły supertanie bilety w ciekawych, słonecznych kierunkach.

Antyczne zabytki Wiecznego Miasta, słoneczne plaże Cypru, zakupy w Mediolanie, a może… majestatyczne szczyty Gruzji? Od was tylko zależy, dokąd zdecydujecie się polecieć! Wszystkie poniższe propozycje to bezpośrednie loty na pokładzie samolotów linii lotniczej Wizz Air, a najtańsze bilety zarezerwujecie już za 36 PLN.

W najniższej cenie będziecie podróżowali z małym bagażem podręcznym. Przed wyjazdem zachęcam was do lektury przygotowanego przez nas poradnika dotyczącego pakowania się.

Wyloty z: Katowic, Krakowa, Warszawy
Termin podróży: styczeń – marzec
Linia lotnicza: Wizz Air, ceny dostępne dla wszystkich
Bagaż: podręczny

Hotel od 144 PLN/pokój

Wybieracie się na Cypr? Proponuję wam zatrzymać się w eleganckim aparthotelu Sun Hall Beach Hotel Apts., z którego roztaczają się wspaniałe widoki na pobliską zatokę.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Rzymie postawcie na centralnie zlokalizowany 3* hotel Principe Di Piemonte. Będzie to świetna baza wypadowa do pieszego odkrywania atrakcji Wiecznego Miasta.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Kutaisi zafundujcie sobie nieco luksusu, zatrzymując się w znakomitym 5* hotelu Grand Opera. Na dobry początek dnia otrzymacie śniadania wliczone w cenę pobytu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód od 373 PLN/tydzień

Wypożyczonym samochodem łatwo odwiedzicie najważniejsze atrakcje na Cyprze. Pamiętajcie jednak, że na wyspie obowiązuje ruch lewostronny.

Foto: Datsenko-Maryna / Shutterstock
Foto: Spencer Davis / Unsplash.com
Foto: Grisha Bruev / Shutterstock
Przydatne informacje
  • W przypadku podróży na Cypr konieczne jest posiadanie zaświadczenia o negatywnym wyniku testu PCR, wykonanego nie wcześniej niż 72 godziny przed wejściem na pokład samolotu (nie dotyczy osób zaszczepionych i ozdrowieńców) oraz poddanie się na własny koszt kolejnemu testowi PCR po przylocie i pozostanie w samoizolacji do momentu otrzymania wyniku (szczegóły w języku angielskim). Po 72 godzinach od przylotu należy wykonać test antygenowy.
  • Wszyscy podróżni przekraczający włoskie granice muszą przedstawić negatywny wynik testu antygenowego lub PCR na koronawirusa – niezależnie od statusu szczepień.
  • Do Gruzji możecie się dostać po ukazaniu zaświadczenia o przyjęciu pełnego cyklu szczepienia przeciwko COVID-19 lub zaświadczenia o statusie ozdrowieńca, potwierdzające zakończenie izolacji domowej/kwarantanny w ostatnich 100 dniach, i zaświadczenie o przyjęciu pierwszej dawki szczepionki przeciwko COVID-19.
  • Od 15 grudnia wszyscy podróżni wracający do Polski z krajów spoza UE, strefy Schengen oraz jeszcze kilku innych państw muszą przedstawić negatywny wynik testu na koronawirusa. Sprawdźcie szczegóły tutaj >>
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Przy wjeździe do Cypru należy posiadać wynik testu-szczepieni również 😞
Adam Kozlowski, 17 stycznia 2022, 11:56 | odpowiedz
Przy powrocie do Polski kolejny test - szczepieni również. Cypr nie jest w Strefie Schengen. 
dbwpol86, 17 stycznia 2022, 12:59 | odpowiedz
Obowiązek testowania nie dotyczy krajów UE niebędących członkami strefy Schengen - zatem powrót z Cypru odbywa się bez testu w przypadku osób zaszczepionych.
Rafał Waśko, 17 stycznia 2022, 13:03 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »