Fly4free.pl

Promocja w Wizz Air: Włochy, Cypr, Hiszpania, Malta, Gruzja, Izrael i Francja z polskich miast od 93 PLN

93 PLN
Oferta nieaktualna
Foto: Balate Dorin / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Takie poranki lubimy najbardziej! Ruszyła właśnie jednodniowa wyprzedaż w Wizz Air. Dostępne są wszystkie kierunki z siatki przewoźnika na loty do 12 grudnia tego roku.

Na wycieczkę polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczej Wizz Air z Warszawy, Katowic, Krakowa i Gdańska. W podróż możecie udać się do Bergamo, Larnaki, Barcelony, Kutaisi, Tel Awiwu, Katanii, Paryża oraz na Fuerteventurę, Teneryfę i Maltę.

Pamiętajcie, że najtaniej bilety kupią członkowie Wizz Discount Club – pozostali chętni zapłacą nieco więcej. W cenę wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Przeczytajcie nasze wskazówki, jak się spakować, a nie powinno to stanowić problemu.

Termin podróży: październik – grudzień
Linie lotnicze: Wizz Air, cena dla posiadaczy WDC
Bagaż: podręczny

Hotel

Na Malcie polecam noclegi w 4* hotelu Santana. W cenę zakwaterowania wliczone są śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Foto: Aleks Pank / Shutterstock
Foto: kavalenkava / Shutterstock
turystka w katanii
Foto: Bruno D Andrea / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Aktualnie zaszczepieni mogą podróżować w większości kierunków w UE bez dodatkowych ograniczeń, pozostałe osoby mogą być zobowiązane wykonać test. Szczegóły możecie sprawdzić w naszej wyszukiwarce obostrzeń.
  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »