Fly4free.pl

Portugalia last minute w wakacje. Loty do Faro z Warszawy od 299 PLN

299 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Kite_rin / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jeśli jesteście mistrzami podejmowania szybkich decyzji, to macie szansę już za kilka dni wylądować na portugalskim wybrzeżu. Co czeka na miejscu? Piękne plaże, majestatyczne krajobrazy z Atlantykiem w tle oraz oczywiście świetna pogoda.

Do Faro udacie się w terminie 18-22 sierpnia lub 18-25 sierpnia, ze stołecznego lotniska. W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Enter Air i Travel Service z bagażem podręcznym.

Uwaga: operator TUI automatycznie dolicza opłatę w wysokości 140 PLN/os. za bagaż rejestrowany. Jeżeli chcielibyście z niego zrezygnować, konieczny będzie kontakt telefoniczny z biurem podróży na etapie dokonywania rezerwacji. 

Termin podróży: wakacje
Linia lotnicza: Enter Air, Travel Service
Bagaż: podręczny

Hotel 636 PLN/tydzień/2 osoby

Na miejscu wybrałam dla was zakwaterowanie w 3* hotelu Apolo, w miejscowości Vila Real de Santo António. Obiekt jest dobrze oceniany przez dotychczasowych gości i zlokalizowany jest w pobliży wybrzeża. Każdy pokój wyposażony jest w prywatną łazienkę.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 588 PLN/2 osoby/pobyt

W trakcie wyjazdu chcielibyście zobaczyć jak najwięcej? W takim razie pomyślcie o wypożyczeniu samochodu zaraz po przylocie do Faro.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »