Fly4free.pl

Porto z weekendem za 591 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Warszawy i noclegi w hotelu

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
591 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Michal Ludwiczak / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Do Portugalii na przedłużony weekend? Dlaczego nie?! Skorzystajcie z atrakcyjnej propozycji wyjazdu do miasta leżącego nad rzeką Duero. W Porto „musicie” wypić lampkę wina porto oraz przespacerować się po moście po moście Ponte Dom Luís I.

Do Porto udacie się w terminie 2-5 grudnia (piątek-poniedziałek) z warszawskiego lotniska w Modlinie. W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

W Portugalii zakwaterowani będziecie w 3* hotelu Pedra Iberica, który położony jest na wzgórzu, skąd roztacza się panoramiczny widok na Porto. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego (stacja Trindade) dojedziecie metrem linia E lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 2 – 5 grudnia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty w dwie strony oraz noclegi zapłacicie 591 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 565 PLN/2 osoby/3 noce

W Porto rekomenduję wam noclegi w bardzo dobrym 3* hotelu Pedra Iberica. Wszystkie pokoje zostały wyposażone w ogrzewanie oraz telewizor LCD. W każdym jest łazienka z prysznicem i suszarką do włosów. Na terenie całego obiektu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Samochód 305 PLN/3 dni

Chcielibyście wybrać się do Fatimy? Może marzy się wam wizyta w Lizbonie? Wypożyczcie samochód po przylocie do Porto i ruszcie tam, gdzie zapragniecie.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Przecież Ryanair ma z Modlina po październiku nie latać. Nie skasowali lotów. Dogadają się z lotniskiem? 
kobalt_x, 8 września 2022, 23:07 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »