Fly4free.pl

Majówka: pobyt w Polinezji Francuskiej i zwiedzanie San Francisco za 3469 PLN. Podróż z Berlina

3469 PLN
Foto: Martin Valigursky / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Postawcie na oryginalność i tegoroczny długi weekend majowy spędźcie w iście rajskiej scenerii Polinezji Francuskiej. Odpocznijcie na plażach wyspy Moorea lub oddajcie się pieszym wędrówkom po malowniczych trasach trekkingowych. Uzupełnieniem wyjazdu będzie możliwość zwiedzenia niesamowitego San Francisco.

Podróż w tak odległy zakątek globu, jakim jest przepiękna Polinezja Francuska, składać się będzie z dwóch oddzielnych rezerwacji lotów. Pierwszym jest przelot tuż zza naszej zachodniej granicy, z portu lotniczego Berlin Brandenburg do San Francisco i z powrotem. W obie strony polecicie na pokładach linii American Airlines oraz British Airways z wygodnymi przesiadkami na lotnisku w Londynie.

Drugim etapem są bezpośrednie przeloty z San Francisco na wyspę Tahiti, do stolicy Polinezji Francuskiej (Papeete). W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Frechbee. Bez dodatkowych kosztów całą wycieczkę odbędziecie z bagażem podręcznym oraz przedmiotem osobistym (mały plecak i damska torebka).

Termin podróży: 26 kwietnia – 14 (15) maja
Linie lotnicze: American Airlines, British Airways oraz Frenchbee
Bagaż: podręczny + przedmiot osobisty

Plan podróży za 3469 PLN:
Berlin – San Francisco 26.04
San Francisco – Papeete 29 (30).04
Papeete – San Francisco 9.05
San Francisco – Berlin 14 (15).05

Hotel od 420 PLN/2 osoby/noc

W San Francisco proponuję wam noclegi w hotelu Presidio Parkway Inn, który znajduje się nieopodal mariny oraz The Palace Of Fine Arts. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w telewizor LCD, ekspres do kawy, kuchenkę mikrofalową oraz lodówkę.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Na wyspie Tahiti proponuję wam noclegi w obiekcie Fare Suisse – Guesthouse, który od wybrzeża oddalony jest o 10 minut spacerem. Wszystkie pokoje zostały komfortowo urządzone, w każdym jest łazienka z prysznicem. Obiekt zapewnia darmowy transfer lotniskowy w godzinach (06:30–23:45).

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast na sąsiedniej wyspie – Moorea – proponuję wam noclegi w Haere Mai I Te Fare, który od najbliższej plaży oddalony jest o 10 minut spokojnego spaceru. Na terenie całego obiektu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »