Fly4free.pl

Egzotyka czeka! Polinezja Francuska z Polski od 3176 PLN. W bonusie Barcelona i San Francisco

3176 PLN
polinezja francuska wyspy
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Martin Valigursky / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
O raju! Mam dla was ofertę, dzięki której dostaniecie się na niesamowitą Polinezję Francuską i to w bardzo atrakcyjnej cenie. W trakcie ekspedycji będziecie mieli także okazję zwiedzić i zobaczyć wspaniałą Barcelonę oraz słynne San Francisco! Zainteresowani? W takim razie zapraszam po szczegóły.

Podróż na drugi koniec świata nie będzie łatwa, ale za to nie będzie was ona kosztować „milionów”. Całość składa się z trzech etapów, z których pierwszym jest lot z Krakowa lub Warszawy do Barcelony i z powrotem. W zależności od wybranej trasy przeloty odbędziecie na pokładach samolotów linii Ryanair lub Wizz Air.

Następnie ze stolicy Katalonii udacie się na zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii lotniczej TAP Air Portugal z wygodnymi przesiadkami w Lizbonie.

Natomiast ostatnim elementem układanki będzie bezpośredni przelot z Kalifornii na Polinezję Francuską i z powrotem. Na Tahiti udacie się samolotami linii French Bee. Całą wycieczkę odbędziecie z małym bagażem podręcznym, jeżeli chcielibyście zabrać ze sobą dwa bagaże podręczne, to cena wzrośnie o 100 PLN. W takiej kwocie wykupicie pierwszeństwo wejścia na pokład w liniach Wizz Air oraz Ryanair.

Zapewne zastanawiacie się, czy gra jest warta świeczki? Odpowiedź jest banalnie prosta – oczywiście, że tak! Ponieważ przeloty na jednym bilecie z Polski do Papeete to wydatek niespełna 5000 PLN za osobę.

Termin podróży: luty
Linie lotnicze: TAP Air Portugal, French Bee oraz Wizz Air lub Ryanair
Bagaż: podręczny

Plan podróży z wylotem z Warszawy za 3176 PLN:
Warszawa – Barcelona 2.2
Barcelona – San Francisco 3.2
San Francisco – Tahiti 6 (7).2
Tahiti – San Francisco 17.2
San Francisco – Barcelona 21 (22).2
Barcelona – Warszawa 24.2

Plan podróży z wylotem z Krakowa za 3227 PLN:
Kraków – Barcelona 2.2
Barcelona – San Francisco 3.2
San Francisco – Tahiti 6 (7).2
Tahiti – San Francisco 17.2
San Francisco – Barcelona 21 (22).2
Barcelona – Kraków 23.2

Hotel od 248 PLN/2 osoby/noc

W Barcelonie proponuję wam noclegi w 3* hotelu Exe Laietana Palace, który znajduje się nieopodal portu oraz w odległości 650 metrów od słynnego deptaka La Rambla.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W San Francisco proponuję wam noclegi w hotelu Rodeway Inn Civic Center, który znajduje się w odległości nieco ponad 1 km od atrakcji The Painted Ladies. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę z wanną i prysznicem oraz suszarką do włosów.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Papeete proponuję wam noclegi w 3* hotelu Sarah Nui, który znajduje się na głównej wyspie Tahiti. To właśnie z tej wyspy dostaniecie się w różne rejony całego archipelagu. Ja proponuję wam wycieczkę na sąsiednią wyspę Moorea, na którą dostaniecie się promem – szczegółny znajdziecie poniżej.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Wypoczynek w raju!

Polinezja Francuska to niezwykłe miejsce – jej niedostępność sprawia, że region ten rozpala zmysły i jest spełnieniem marzeń każdego podróżnika. 118 malowniczo rozrzuconych wysp po Pacyfiku, oblewanych przez wody w odcieniach szafiru i turkusu, plaże z białym piaskiem i soczyście zielone lasy deszczowe zachwycą każdego! To jedno z najlepszych na świecie miejsc do nurkowania i uprawiania lenistwa 🙂
Oprócz relaksu warto wybrać się na trekking do Fautaua Valley Trail lub w rejs po błękitniej lagunie Tahiti Lagoon Paradise. Na najodważniejszych i żądnych przygód czeka najwyższy, mierzący 2066 m n.p.m szczyt Mont Aorai.

Foto: Eirik Uhlen / Unsplash.com
Polinezja francuska widok
Foto: Aleksei Potov / Shutterstock
Foto: GagliardiImages / Shutterstock
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Coś wiadomo o wznowieniu połączenia z Polinezji na Wyspę Wielkanocną? Można połączyć oba kierunki w jedną fajną wyprawę :-)
KarolKwiat, 19 stycznia 2022, 21:26 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Być może się mylę, z tego co wiem nie ma bezpośrednich połączeń z PPT do IPC. Wszystkie loty do IPC obsługuje tylko i wyłącznie LATAM Airlines i większość z nich idzie z SCL.  
KarolKwiat Coś wiadomo o wznowieniu połączenia z Polinezji na Wyspę Wielkanocną? Można połączyć oba kierunki w jedną fajną wyprawę :-)
richard parker, 20 stycznia 2022, 16:46 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »