Fly4free.pl

Podróż dookoła świata za 4339 PLN. Nowy Jork, Los Angeles i Tokio z Berlina

4339 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Guitar-photographer / Shutterstock
Spełnij swoje marzenie i wybierz się na wycieczkę dookoła świata! Odwiedź wspaniały Nowy Jork, zaczerpnij nieco kalifornijskiego słońca oraz odkryj niezwykłe Tokio.

Twoja przygoda rozpocznie się 2 marca na lotnisku w Berlinie, kiedy bezpośrednim połączeniem polecisz do Nowego Jorku. 10 marca udasz się na zachodnie wybrzeże do Los Angeles. Następnie czeka cię lot do Tokio (20 marca). Do stolicy naszych zachodnich sąsiadów wrócisz 30 marca.

Podróżować będziesz na pokładzie samolotów linii lotniczych Norse, Alaska Airlines, Zipair i Scoot. Bez dodatkowych opłat będziesz mógł zabrać ze sobą bagaż podręczny.

Termin podróży: marzec
Linie lotnicze: Norse, Alaska Airlines, Zipair i Scoot
Bagaż: podręczny

Plan podróży dookoła świata:
Berlin – Nowy Jork (John F. Kennedy) 2 marca
Nowy Jork (Newark) – Los Angeles 10 marca
Los Angeles – Tokio 20 marca
Tokio – Berlin 30 marca

Hotel

W Nowym Jorku polecam pobyt w 4* hotelu Martinique, który mieści się na Manhattanie. Będzie to idealna baza wypadowa do zwiedzania miasta.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Kalifornii wybrałem dla ciebie zakwaterowanie w 3* hotelu Sonder At Found, który zlokalizowany jest w pobliżu plaży w Santa Monica. Będzie to świetna baza zarówno do zwiedzania Los Angeles i okolicznych atrakcji, jak i relaksu nad oceanem.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Tokio proponuję pobyt w 5* hotelu The Prince Park Tower. W obiekcie znajdziesz basen wewnętrzny i komfortowo urządzone pokoje.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 1232 PLN/pobyt

Będąc w Kalifornii, niezbędne jest posiadanie samochodu. Właśnie dlatego wynajmij auto już na lotnisku w Los Angeles.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »