Podróż do Abu Zabi za 1324 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Krakowa i pobyt w 5* hotelu

1324 PLN City break w ZEA z Krakowa
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.
Okołoweekendowe wyjazdy mają to do siebie, że szybko znajdują swoich nabywców. Jeżeli chętnie udasz się nad Zatokę Perską w terminie piątek-poniedziałek, to musisz działać szybko, aby ktoś inny „nie sprzątnął ci” sprzed nosa wycieczki do stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich.
Zgarniaj najlepsze okazje, zanim zobaczą je inni! 🌍
Przestań polować, zacznij wybierać. Dołącz do osób, które jako pierwsze znajdują ✈️ loty i 🌴 wakacje w cenach, które nie rujnują portfela 💸. Szybko, konkretnie i bez spamu.

Do Abu Zabi udasz się w piątek (16 maja) z Krakowa o godzinie 11:40. W drogę powrotną do Polski wyruszysz w poniedziałek (19 maja), a wylot zaplanowano na godzinę 19:55. W obie strony polecisz bezpośrednio linią Wizz Air z bagażem podręcznym. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla wszystkich chętnych.

Na miejscu zatrzymasz się w 5* hotelu Millennium Downtown, z odkrytym basenem na dachu! Znajduje się on w centralnej dzielnicy biznesowej miasta Abu Zabi, zaledwie 12 minut spacerem od promenady Corniche. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego (przystanek Al Danah) dojedziesz autobusem lub wypożyczonym samochodem.

Termin podróży: 16 – 19 maja
Linia lotnicza: Wizz Air
Bagaż: podręczny 40x30x20 cm, maks. 10 kg
Zakwaterowanie: 5* hotel

Za loty w dwie strony oraz noclegi w 5* hotelu zapłacisz 1324 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżował w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 2079 PLN/2 osoby

Kraków – Abu Zabi – Kraków »

Hotel 569 PLN/2 osoby/3 noce

W Abu Zabi polecam ci noclegi w 5* hotelu Millennium Downtown, z odkrytym basenem na dachu! Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację, telewizor LCD, czajnik elektryczny oraz minibar. W łazience jest wanna z prysznicem. We wszystkich pomieszczeniach zapewniony będziesz miał dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód od 337 PLN/pobyt

Chciałbyś także zobaczyć Dubaj? W takim razie wypożycz auto po przylocie do Abu Zabi i ruszaj do jednego z najnowocześniejszych miast świata.

Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 8.07.2026 przez Wakacje.pl
Przygotuj się do podróży ℹ️
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Sprawdź inne superokazje 🔥
Zobacz wspaniały Dubrownik 🏰🇭🇷 Wycieczka do Chorwacji za 626 PLN (loty + noclegi) 🌊⛵
Chorwacja z Wrocławia 626 PLN

Wycieczka do pięknego Dubrownika w niskiej cenie: loty + noclegi

Wczasy na Krecie 🌊🏖️ Tydzień all inclusive w 4* hotelu przy plaży za 2809 PLN
Grecja z Poznania 2809 PLN

Wczasy na Krecie: tydzień all inclusive w 4* hotelu przy plaży

Tajlandia w sezonie za 3504 PLN 🛺 Phuket, Ko Samui i Bangkok w jednej podróży z Warszawy 🌺
Kraina Uśmiechu z Warszawy 3504 PLN

Jedna podróż, trzy oblicza Tajlandii. Phuket, Ko Samui i Bangkok w sezonie

Tydzień all inclusive w Tunezji 🌊☀️ 4* hotel ze strefą spa tuż przy marinie za 2295 PLN
Tunezja z Warszawy 2295 PLN

Tydzień all inclusive w Tunezji: 4* hotel z spa tuż przy marinie

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?