Fly4free.pl

Początek wakacji w Pradze za 639 PLN. Loty z Krakowa + 4* hotel ze śniadaniami

639 PLN
Foto: NaughtyNut / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Nie możecie doczekać się tegorocznych wakacji? Przywitajcie je w podróżniczym klimacie i zaplanujcie przedłużony weekend w Pradze! Przespacerujcie się Mostem Karola, odwiedźcie wzgórze Petřín i spróbujcie smażonego sera oraz czeskiego piwa.

Do Pragi udacie się na początku kalendarzowych wakacji, w terminie: 24 – 28 czerwca (piątek – wtorek) z krakowskiego lotniska w Balicach. W obie strony podróżować będziecie na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym, a za bilety zapłacicie tylko 129 PLN/osoba.

W czeskiej stolicy zakwaterowani będziecie w 4* hotelu Prague Star, który znajduje się w zabytkowej części miasta. Co więcej, w cenę pobytu wliczono smaczne, codzienne śniadania.

Termin podróży: 24 – 28 czerwca
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel ze śniadaniami

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie w 3* hotelu zapłacicie 639 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach

Podróż 257 PLN/2 osoby

Kraków – Praga – Kraków »

Hotel 1021 PLN/2 osoby/4 noce

4* hotel Prague Star to obiekt cieszący się bardzo dobrymi opiniami wśród dotychczasowych gości. Oferuje on klimatyzowane, przytulne pokoje wyposażone w prywatne łazienki. Jego atutem jest również lokalizacja oraz pyszne śniadania wliczone w cenę pobytu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »