Fly4free.pl

Dominikana na początek wakacji za 3302 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami

3302 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: jvphoto.ca / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Karaibskie słońce, plamy leniwie pochylające się w stronę wody oraz oczywiście piękne plaże! To wszystko może stanowić wspaniałe tło dla waszego wypoczynku, o ile zdecydujecie się zaplanować swoją wycieczkę do Dominikany.

W podróż do Dominikany udacie się na rozpoczęcie tegorocznych wakacji, w terminie 24 czerwca – 1 lipca. Czekają was loty z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczych PLL LOT oraz Air Europa. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźników przesiadki w Madrycie.

Zatrzymajcie się w 3* Bavaro Punta Cana Hotel Flamboyan. Obiekt ten znajduje się niedaleko słynnej plaży Bavaro i oferuje zakwaterowanie w komfortowych pokojach z wliczonymi śniadaniami.

Termin podróży: wakacje
Linie lotnicze: PLL LOT/Air Europa
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty
Zakwaterowanie: 3* hotel ze śniadaniami

Za loty oraz zakwaterowanie w 3* hotelu zapłacicie 3301 PLN za osobę, przy dwójce podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 5349 PLN/2 osoby

Warszawa – Punta Cana – Warszawa >>

Hotel 1254 PLN/2 osoby/7 nocy

Pokoje w 3* Bavaro Punta Cana Hotel Flamboyan wyposażono w wentylator, prywatną łazienkę, telewizor, dostęp do WiFi oraz część wypoczynkową. W cenę zakwaterowania wliczono codzienne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »