Fly4free.pl

Początek lata w Kampanii za 1035 PLN. Loty do Neapolu z Wrocławia + 7 noclegów w 4* hotelu

1035 PLN
Oferta wyprzedana
Neapol
Foto: Boris Stroujko / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wybrzeże Amalfi to jeden z najpiękniejszych regionów we Włoszech. Na miejscu możecie odpocząć na malowniczych plażach i odwiedzić klimatyczne miasteczka, takie jak Sorrento czy Positano. Wybierzcie się do Neapolu i odkryjcie niezwykłą Kampanię!

Do Włoch polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair z lotniska we Wrocławiu, w terminie: 17-24 czerwca. W cenę biletów wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny.

W Italii polecam wam zakwaterowanie w 4* hotelu Europa Stabia, który zlokalizowany jest w centrum miasta Castellammare di Stabia. Z obiektu do plaży dostaniecie się w parę minut spacerem. Dodatkowo w cenę noclegów wliczone są śniadania.

Termin podróży17-24 czerwca
Linia lotnicza: Ryanair
Wylot z: Wrocławia
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w obie strony oraz noclegi w 4* hotelu zapłacicie 1035 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach

Podróż 625 PLN/2 osoby

Wrocław – Neapol – Wrocław >>

Hotel 1445 PLN/2 osoby/ pobyt

Na miejscu wybrałam dla was noclegi w 4* hotelu Europa Stabia. Dotychczasowi goście bardzo dobrze oceniają pobyt w tym obiekcie. Do waszej dyspozycji będzie klimatyzowany pokój z prywatną łazienką, dostęp do WiFi i odkryty basen.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 2585 PLN/2 osoby/pobyt

W trakcie pobytu we Włoszech chcielibyście zobaczyć coś więcej? W takim razie zachęcam was do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie do Neapolu.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »