Fly4free.pl

Szalona Środa w PLL LOT: bezpośrednio do Chicago z Warszawy za 1949 PLN. Również na ferie zimowe

1949 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Gautam Krishnan / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Polujesz na loty za ocean? Świetnie się składa, bowiem dziś masz okazję zarezerwować wyjazd do Chicago w obniżonej cenie. Komfortowy, bezpośredni lot, korzystne godziny podróży oraz polskojęzyczna załoga to atuty, które sprawiają, że możesz również sprezentować bilety osobom, które normalnie "nie czują się na siłach" podróżować na własną rękę.

Do USA w promocyjnych cenach udasz się, korzystając z aktualnej odsłony cyklicznej promocji „Szalona Środa”. Czeka cię bezpośredni lot z Warszawy do Chicago, realizowany na pokładzie samolotu PLL LOT. Dostępnych jest wiele terminów podróży, a najtańsze bilety zarezerwujesz już za tytułowe 1949 PLN.

Termin podróży: styczeń-marzec
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny i przedmiot osobisty

Hotel od 391 PLN/2 osoby/noc

Szukając zakwaterowania kierujesz się korzystnym stosunkiem ceny do jakości? Zatem rekomenduję zatrzymać się w bardzo dobrze ocenianym hotelu Versey Days Inn by Wyndham Chicago.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Marzy ci się propozycja z wyższej półki? Wybierz świetny 5* The Ritz-Carlton Chicago i poczuj się jak prawdziwa gwiazda!

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 200 PLN/osoba

W czasie wyjazdu chcesz jak najwięcej zwiedzić oraz dowiedzieć się o danym miejscu? Zarezerwuj tę wycieczkę z lokalnym przewodnikiem.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »