Fly4free.pl

Penang na tydzień za 2381 PLN. Loty z Warszawy i noclegi

2381 PLN
plaza na penang
Foto: Chris Howey / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Przygotowałem dla was propozycję spędzenia urlopu w Azji. Polecicie tam w najlepszym okresie, w czasie trwania pory suchej.

W podróż udacie się w terminie 8(9)-16 stycznia na pokładzie Qatar Airways. Dłuższą przesiadkę w Dosze możecie wykorzystać na szybkie zwiedzanie miasta, korzystając z braku obowiązku wizowego. Za bilety zapłacicie 2104 PLN. W trakcie pobytu możecie spodziewać się wysokich temperatur oraz pojawiających się niezbyt uciążliwych opadów deszczu. Za tygodniowy pobyt w 3* hotelu przyjdzie wam zapłacić 553 PLN (277 PLN za osobę).

Penang to prawdziwy raj dla smakoszy. Przed wyprawą przeczytajcie relację z podróży do Georgetown. Będąc w okolicy warto odwiedzić także jedną z największych atrakcji tego miejsca – najdłuższą wodną zjeżdżalnię świata!

Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 50 x 37 x 25 cm (max. 7 kg). Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 300 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 30 kg.

3* hotel Grand Swiss, w którym się zatrzymacie, leży blisko centrum miasta. W każdym pokoju znajdziecie klimatyzację, telewizor LCD i łazienkę z prysznicem i bezpłatnym zestawem kosmetyków.

Kalendarz najtańszych lotów

Nie macie wystarczającej kwoty na zakup biletów? Nie martwcie się, jeśli skorzystacie z powyższego kalendarza eSky będziecie mogli kupić bilety na raty! I to 0 proc., co oznacza, że oddacie dokładnie tyle pieniędzy, ile pożyczycie. Aby kupić bilety na raty, musicie wybrać tę opcję w płatnościach PayU.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »