Fly4free.pl

Oman i Zjednoczone Emiraty Arabskie w jednej podróży z Krakowa za 1026 PLN. Oferta dla wszystkich

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
1026 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Big Dodzy / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Mam dla ciebie propozycję wycieczki na Półwysep Arabski i to w terminie obejmującym popularne Boże Ciało! Skorzystaj z okazji i oddaj się beztroskiemu lenistwu w Abu Zabi oraz Salala.

Przygotowany przeze mnie wyjazd składa się z dwóch niezależnych rezerwacji przelotów na trasach Kraków-Abu Zabi-Kraków oraz Abu Zabi-Salala-Abu Zabi.

Wszystkie cztery loty są bezpośrednie i odbędziesz je linią Wizz Air z bagażem podręcznym. Ważne! Do zakupu biletów nie są potrzebne żadne kluby zniżkowe, ponieważ są one dostępne dla wszystkich chętnych.

Termin podróży: 27 maja – 3 czerwca
Linia lotnicza: Wizz Air
Bagaż: podręczny 40x30x20 cm, maks. 10 kg

Przykładowy plan podróży:
Kraków – Abu Zabi 27.5
Abu Zabi – Salala 30.5
Salala – Abu Zabi 3.6
Abu Zabi – Kraków 3.6

Hotel od 227 PLN/2 osoby/noc

W Omanie proponuję ci noclegi w 5* hotelu Millennium Resort Salalah z odkrytym basenem. Znajduje się on w spokojnej okolicy miasta Salala. Na terenie całego obiektu będziesz miał zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Abu Zabi polecam ci zakwaterowanie w 4* hotelu Aloft Abu Dhabi z odkrytym basenem bez krawędzi. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w telewizor LCD oraz lodówkę. W łazience jest prysznic i suszarka do włosów.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 195 PLN/pobyt

W trakcie tego wyjazdu chętnie zobaczysz Dubaj? W takim razie po przylocie do Abu Zabi wypożycz samochód, którym łatwo i wygodnie dojedziesz do tego niesamowitego miasta.

Przydatne informacje
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »