Fly4free.pl

Okołoweekendowy city break w Madrycie za 395 PLN. Loty z Warszawy + 3* hotel w centrum

395 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Josegmsphoto / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystajcie z atrakcyjnej oferty i wybierzcie się do wspaniałej stolicy Hiszpanii. Nie dość, że zaoszczędzicie dwa dni urlopu, to za całą wycieczkę zapłacicie tylko niecałe 400 PLN – grzech nie zarezerwować!

Do Madrytu polecicie w dogodnym terminie obejmującym weekend: 25–28 lutego (piątek-poniedziałek). Wasza podróż rozpocznie się na lotnisku im. Fryderyka Chopina w Warszawie, a loty będą realizowane na pokładach samolotów linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na miejscu zatrzymacie się w 3* hotelu Ch Murallas II. To świetnie oceniany obiekt, który zlokalizowany jest w pobliżu najważniejszych atrakcji miasta. Do wielu z nich dostaniecie się w kilkanaście minut spacerem.

Termin podróży25–28 lutego (piątek-poniedziałek)
Linia lotnicza: Wizz Air, bez WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie3* hotel

Za loty w dwie strony oraz noclegi w 3* hotelu zapłacicie 395 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 622 PLN/pobyt/2 osoby

W Madrycie polecam wam noclegi w 3* hotelu Ch Murallas II, który jest bardzo dobrze ocenianym obiektem położonym w pobliżu centrum miasta. W pokoju znajdziecie duże łóżko, prywatną łazienkę i TV. Na miejscu będziecie mogli skorzystać z szybkiego Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co zobaczyć w stolicy Hiszpanii?

W Madrycie rekomenduję wam odwiedzić słynny Pałac Królewski, który jest jednym z najważniejszych zabytków w całej Hiszpanii. W jego sąsiedztwie znajduje się również park Sabatini. Poza tym przyjdźcie na główny plac w mieście, czyli Plaza Mayor. Warto odwiedzić też budynek opery Teatro Real i katedrę Almudena.

Lubicie muzea? W takim razie wizyta w stolicy Hiszpanii z pewnością was zadowoli! Znajdziecie tam mnóstwo ciekawych wystaw, eksponatów i dzieł malarstwa hiszpańskiego. Do najciekawszych należą: Muzeum Cerralbo, Muzeum Thyssen-Bornemisza i Museo del Prado.

Lubicie starożytne klimaty? Wybierzcie się do egipskiej świątyni Debod, która mieści się w pobliżu centrum Madrytu.

Foto: Jorge Fernández Salas / Unsplash.com
Foto: Dominic Dahncke / Shutterstock
ulice w madrycie
Foto: ESB Professional : Shutterstock
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »