Fly4free.pl

Okołoweekendowa wycieczka do Bośni i Hercegowiny za 345 PLN. Loty do Tuzli z Berlina + pensjonat

345 PLN
Foto: Adiss Alic / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Bałkany was fascynują? A co powiecie na podróż do Bośni i Hercegowiny? Zaplanujcie już teraz odwiedziny w północno-wschodniej części kraju – w mieście Tuzla. Zobaczcie słone jeziora i Sarajewo oraz zakosztujcie się w bałkańskiej kuchni.

Na Bałkany polecicie na pokładzie samolotu linii lotniczej Wizz Air z lotniska w Berlinie. W Bośni i Hercegowinie spędzicie kilka dni, zahaczając o weekend: 19 – 22 marca (sobota – wtorek). Pamiętajcie, że najtaniej bilety kupią członkowie Wizz Discount Club – pozostali chętni zapłacą nieco więcej.

W cenę biletów lotniczych wliczony jest wyłącznie bagaż podręczy. Przed wyjazdem warto przeczytać nasz poradnik, jak się spakować, a nie będziecie mieli z tym problemu. Wylot z Berlina? Sprawdźcie nasz artykuł, w którym podpowiadamy, jak tanio dostać się do stolicy Niemiec.

W Tuzli zatrzymacie się w obiekcie Pansion Kipovi, który położony jest w samym sercu miasta, tuż przy rzece Jala. Co więcej, w cenę pobytu wliczono smaczne śniadania. Chcecie zobaczyć więcej? Wypożyczcie samochód!

Termin podróży: 19 – 22 marca
Linie lotnicze: Wizz Air
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: pensjonat

Za loty oraz zakwaterowanie zapłacicie 345 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach

Podróż 260 PLN/2 osoby

Berlin – Tuzla – Berlin >>

Hotel 430 PLN/2 osoby/3 noce

W Tuzli wybrałam dla was zakwaterowanie w obiekcie Pansion Kipovi, który wyróżnia się świetną lokalizacją. Dla gości udostępniono komfortowe pokoje wyposażone w prywatne łazienki. W cenę pobytu wliczono smaczne śniadania, a na terenie całego obiektu działa bezpłatne Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 243 PLN/2 osoby/pobyt

Chcielibyście wybrać się do Sarajewa? W takim rozważcie wypożyczenie samochodu zaraz po przylocie do Tuzli. Za wynajem zapłacicie tylko 81 PLN/doba.

Przydatne informacje
  • Osoby zaszczepione są zwolnione z testów i kwarantanny na miejscu, natomiast osoby niezaszczepione zobowiązane są do okazania negatywnego wyniku testu na COVID-19 typu PCR lub antygenowego, wykonanego w ciągu 48 godzin przed planowaną podróżą. Test musi być sporządzony w języku miejscowym (bośniackim, chorwackim, serbskim) lub w języku angielskim.
  • Więcej na temat obostrzeń w Bośni i Hercegowinie przeczytacie tutaj.
  • Macie problem z pakowaniem? Z tym poradnikiem nauczycie się, jak efektywnie się pakować w małą walizkę lub plecak.
  • Sprawdźcie, jak łatwo i tanio dojechać do stolicy Niemiec.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Niech Twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
  • Zmieniły się zasady przyjazdu do Polski. Zaszczepieni i ozdrowieńcy po powrocie z UE/Schengen/Turcji nie muszą wykonywać testu. Natomiast przy podróży z innych krajów są kierowani na 7-dniową kwarantannę, z której zwalnia test. Niezaszczepieni trafiają na kwarantannę (z której zwalnia test), wracając z dowolnego miejsca.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »