Fly4free.pl

Odwiedźcie Peru! Lima, Cuzco i Machu Picchu w jednej podróży z Berlina za 2258 PLN #listopad

2258 PLN
peru lamy
Foto: Marnix Foeken / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Machu Picchu to marzenie niejednego podróżnika – 7 lipca 2007 roku obiekt ten został uznany za jeden z siedmiu nowych cudów świata! Skorzystajcie z atrakcyjnych cen first minute i zaplanujcie jesienną wycieczkę po niezwykłym Peru, podczas której odwiedzicie również Limę i Cuzco.

Do Peru wybierzecie się na pokładzie samolotów linii lotniczych Air France z nowego lotniska w Berlinie, w terminie 4-11 listopada. Po drodze czekają was (ok. 5-2h) przesiadki na lotnisku w Paryżu. Natomiast z Limy do Cuzco polecicie Viva Air, a do Machu Picchu dojedziecie pociągiem.

Pamiętajcie, że w cenę biletów lotniczych wliczony jest wyłącznie bagaż podręczy. Przed wyjazdem warto przeczytać nasz poradnik, jak się spakować, a nie będziecie mieli z tym problemu. Wylot z Berlina? Sprawdźcie nasz artykuł, w którym podpowiadamy, jak tanio dostać się do stolicy Niemiec.

Terminy lotów:
Berlin – Lima 4.11
Lima – Cuzco 7.11
Cuzco – Lima 11.11
Lima – Berlin 11.11

Hotelod 192 PLN/pokój

W Limie zatrzymajcie się w 4* hotelu Mercure. W cenę zakwaterowania wliczone są śniadania.

zarezerwuj hotel

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Cuzco polecam noclegi w 4* hotelu Novotel, który położony jest w samym sercu miasta.

zarezerwuj hotel

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co zobaczyć w Peru?

Będąc w Limie, warto przespacerować się pomiędzy dwoma największymi placami starego miasta – Plaza San Martin i Plaza de Armas. Polecam zajrzeć (za darmo) do holu budynku Grand Hotelu oraz zobaczyć katedrę, Pałac Biskupów oraz Pałac Gubernatora, obecną siedzibę prezydenta kraju.

Cuzco to miasto położone na wysokości 3400 m n.p.m., przez co może was dopaść choroba wysokościowa. Metropolia przez wiele lat była stolicą Inków. W samym Cuzco najciekawszą atrakcją jest market San Pedro, na którym znajdziecie kolorowe, egzotyczne towary tworzone przez Peruwiańczyków.

Uważa się, że Machu Picchu było ważnym ośrodkiem ceremonialnym i religijnym Inków. Miasto zostało zbudowane na kilku poziomach, wewnątrz których znajdują się schody. W dolnej części położone są ruiny domów mieszkalnych, w wyższej zabudowania centrum kulturowego.

Peru słynny widok
Foto: Olga Kot Photo / Shutterstock
Peru machu-picchu
Foto: aaabbbccc / Shutterstock
Foto: Simon Mayer / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Ze względu na odległy czas rozpoczęcia podróży (listopad) i dużą zmienność przepisów – nie jesteśmy w stanie przewidzieć, czy w podanym okresie w Peru będę obowiązywać jakiekolwiek obostrzenia.

  • Klikając tutaj, zapoznacie się z aktualnymi wytycznymi dotyczącymi podróżowania do Peru w czasie COVID-19.

  • Bez obaw, jeśli wasza podróż nie dojdzie do skutku z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa, w Air France macie możliwość darmowej zmiany terminu, zwrotu gotówki lub odebrania vouchera.

  • Sprawdźcie relacje z podróży do Peru naszych czytelników. „Wyprawa po legendarne złoto Peru” autorstwa ostrand oraz „Selva, Sierra, Costa – różnorodne Peru” autorstwa b79.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Testy na COVID taniej o 10%. Należy wpisać kod „FLY4FREE” na stronie diag.pl

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

  • 0 PLN za ubezpieczenie Rezygnacja z Podróży i inne sprytne rozwiązania dla kochających podróże? Zobaczcie kartę Otwartą na Świat.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »