Fly4free.pl

Na styku kultur: letnia objazdówka po Turcji z wyżywieniem za 2599 PLN. Wylot z Warszawy

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: photographer / Shutterstock.com
od
2599 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
02.09.2022 - 10.09.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Macie ochotę odkryć Turcję z różnych perspektyw? W takim razie skorzystajcie z atrakcyjnej oferty biura podróży Itaka i wybierzcie się na objazdową wycieczkę po Bliskim Wschodzie!

Do Izmiru udacie się w terminie 2 – 10 września. Czeka was bezpośredni lot z Warszawy, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Smartwings. W cenę pakietu wliczono bagaż podręczny i rejestrowany (nadawany do luku).

W trakcie urlopu odwiedzicie Izmir, Pergamon, Ayvalik, Cundę, Stambuł, Cesme i grecką wyspę Chios. Nocować będziecie w 3* i 4* hotelach z wyżywieniem. Organizacją przelotów, transferów, zakwaterowania i posiłków zajmie się biuro podróży Itaka.

Termin podróży: lato
Wylot z: Warszawy
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 3* i 4* hotele
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: itaka.pl

Atrakcje 36 PLN

Zobaczcie Stambuł z innej perspektywy! Wybierzcie się w rejs po Bosforze ze starego miasta i podziwiajcie piękne miasto oraz cieszcie się pobytem pomiędzy Europą a Azją.

Zarezerwujcie atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »